אלישע לוי: אנחנו עומדים במטרות

מאמן מכבי חיפה התייחס למצב קבוצתו אחרי עשרה מחזורי ליגה, וכן על מצבת השחקנים הזרים בקבוצה שעשויה להשתנות בעוד חודשיים: "לוקח לזרים זמן להתאקלם בארץ. לא רוצים לדבר על ינואר"

יום רביעי 17 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
עשרה מחזורי ליגה כבר חלפו, ועל אף שהרבו להספיד את מכבי חיפה במשך השבועות, קבוצתו של אלישע לוי ידעה לחזור מההפסד הביתי מול הפועל ת"א עם ניצחון חוץ בוינטר, 3:1 מול הפועל ר"ג שהעלה אותה לפסגה בצוותא עם עירוני קריית שמונה.

ביום שני הקרוב תפגוש מכבי חיפה את יריבתה העירונית, הפועל חיפה לדרבי הליגה הראשון של העונה. כזכור, הפעם האחרונה בה נפגשו הקבוצות במסגרת ליגת העל הייתה במחזור הסיום של העונה הסדירה אשתקד, אז הסתיים המשחק ב-0:0, בעקבותיו מכבי חיפה איבדה נקודות יקרות ובסיום אף הפסידה את האליפות להפועל ת"א.

אלישע לוי, מאמן הירוקים התייחס הבוקר למשחק הקרוב: "ראינו שאין משחקים קלים. בוודאי שהדרבי. אנחנו מודעים לחשיבות המשחק עבור האוהדים שלנו. אנחנו במקום הראשון ביחד עם עירוני קריית שמונה וזה מלמד על החוזק שלנו. ככל שנתקדם ניראה יותר טוב, ואני שמח שאנחנו עומדים במטרות שלנו נכון לעכשיו". 

לוי אומר שהקבוצה תתקדם ותיראה טוב יותר עם הזמן, וייתכן שבחודש בינואר הקבוצה אף תבצע חיזוק משמעותי בדמות הזרים, עובדה שעשויה לחזק את אמירתו של המאמן. בעקבות האכזבה מקאנוטו ומסילבה, בחיפה כבר מחפשים מועמדים לרשת את מקומם, אך אלישע לוי סירב להתייחס לנושא בזמן זה: "אנחנו לא רוצים לדבר על ינואר. יש עוד חמישה משחקים עד חלון ההעברות ובכדורגל של היום ניתן לראות שהכושר הנוכחי הוא מה שקובע. אם שחקן לא יעמוד בציפיות אז נעשה חושבים. זה עדיין מוקדם".

"לא משנה כמה זרים יש לנו, שחקנים צעירים שיוכיחו את מקומם יכולים למצוא את עצמם בהרכב. לזרים לוקח זמן להתאקלם. אולי הליגה שלנו לא הכי איכותית, אבל היא מאוד פיזית וטקטית. בינואר נעשה את הערכת המצב שלנו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק