צריך לקחת דברים בפרופורציה

מכבי ת"א ערכה אימון בוקר לקראת משחק הליגה בשבת מול קריית שמונה, ללא שחקני הנבחרות. לירן שטראובר במסר מרגיע לאוהדים: "אין בין השחקנים עצבים, גם במשחק בעכו לא היו. דיברנו על מה צריך לשפר"

יום רביעי 17 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
מכבי תל-אביב המשיכה הבוקר (רביעי) את הכנותיה לקראת משחק הליגה ביום שבת (19:30) באצטדיון בלומפילד מול מוליכת הטבלה, עירוני קריית שמונה. כזכור, במשחק הליגה האחרון הפסידה מכבי ת"א בעכו (1:3) ומאז מפלס הלחץ בקריית שלום עלה בצורה שלא זכורה מאז החלה העונה.

שוער מכבי ת"א וקפטן הקבוצה, לירן שטראובר התראיין באימון הבוקר ושלח מסר מרגיע לגבי מצב קבוצתו: "זה כמו שבוע רגיל. בעונה ארוכה יש עליות ויש ירידות, גם אחרי המשחק הזה אנחנו צריכים לקחת את הדברים בפרופורציה בכל העולם זה מקובל רק אצלנו יודעים לעשות היסטריה. כל הפסד אנחנו מדברים על דברים מנסים לנתח בינינו לבין עצמנו. אין בין השחקנים עצבים. גם במשחק בעכו לא היו, גם לא בחדר הלבשה. דיברנו אחד עם השני מה צריך לשפר".

לקראת משחק הליגה בשבת מול מוליכת הטבלה הוסיף: "כל משחק במכבי תל אביב זה משחק חשוב. גם אם נפסיד במשחק נוער התקשורת תיהיה בהיסטריה, אנחנו נותנים כבוד לכל קבוצה. גם לעכו נתנו. אני חושב שאין איזה קבוצה שיכולה לזלזל בקבוצה אחרת. רואים שהשנה הקבוצות טובות וכולם עושים חיים קשים. אנחנו שחקנים מספיק מנוסים כדי להתאים את עצמנו לבקשות של המאמנים".

בתוך כך, מאימון הקבוצה נעדרו שני שחקני הסגל הרחב, השוער המחליף גיא סולומון עקב סיבות אישיות וכן שרן ייני, שסובב את הקרסול וטופל על-ידי הצוות הרפואי. שחקני הנבחרות ישובו לאימוני הקבוצה בימים חמישי ושישי לאחר שיתתפו היום במשחקי נבחרותיהם: חאריס מדוניאנין (בוסניה), דימיטאר ראנגלוב (בולגריה), סאבו פאביצ'ביץ' (מונטנגרו) ושחקני נבחרת ישראל - גל אלברמן ומאור בוזגלו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק