אלי כהן: יכולנו לתת פה הצגה

מאמן מכבי ת"א מאשים את הברוטאליות של שחקני הרצליה למרות הניצחון 1:2: חשבנו שהם יבואו לשחק כדורגל, הם חיבלו ברמת המשחק. פרדי דוד: חילקנו למכבי ת"א מתנות

שבת 10 פברואר 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א עלתה למקום השני בטבלה לאחר ניצחון 1:2 על מכבי הרצליה. היכולת לא הייתה גדולה במיוחד, אבל זה לא הפריע לצהובים לנצח משערים של איליץ' ורוסו. שער שוויון זמני של שלומי אדרי לא הספיק להרצליה שתמשיך להתמודד נגד הירידה.

אלי כהן, מאמן מכבי ת"א: "התוצאה טובה והמשחק שלנו היום היה טוב למרות הקשיים שהיו בהמשך. היו כניסות בלתי רגילות מצד החלוצים של הרצליה, ציפינו שהם יבואו לשחק כדורגל. לא ייתכן שאחרי שכדור עובר את השחקן, הם ייכנסו בברוטליות. בנס אף אחד לא יצא מפה פצוע. לא היו תגובות מספיקות מצד השופט, וזה חיבל ברמת המשחק. אם המשחק היה מתפתח לכדורגל נטו, היינו נותנים פה הצגה בלתי רגילה".

כהן הוסיף: "דיברתי היום עם ג'ובאני רוסו ויוסי שבחון שאבי נמני לא יישאר לנצח פה כשחקן. אני לא יכול לסחוט את אבי, הוא גם ככה סחוט. אני צריך אותו טרי לשאר המשחקים. אנחנו עושים רוטציה ואני מחלק את הדקות. זה מה שהיה חסר לנו".

על המשחק בשבוע הבא מול מכבי חיפה אמר כהן: "מי שיהיה טוב ינצח, זה משחק לא פשוט".

ג'ובאני רוסו, המצטיין במשחק אמר: "הבקעתי באימון ביום חמישי ברגל שמאל, וזה קרה גם היום. יש לנו ביום ראשון נגד מכבי חיפה, אני לא יודע, אולי אני אשחק עוד שנה".

פרדי דוד, מאמן מכבי הרצליה: "לא שיחקנו היום מי יודע מה, נתנו למכבי ת"א מתנה. כדורגל בנוי על טעויות ועשינו שתי טעויות קשות. שלטנו אופטי במרכז השדה אבל לא יצרנו מספיק מצבים על מנת להבקיע שערים".

על המשך המאבק אמר דוד: "המאבק הולך להיות עד הסוף ועיקש. מי שתשרוד את שאר המשחקים, יישאר בליגה. לא ניצחון אחד, שניים או שלושה יסגרו את הסיפור. יש לנו מאבק עיקש מאוד ואנחנו נעמוד בזה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק