סקוט פארקר כדורגלן העונה

מדהים: קשר ווסטהאם ונבחרת אנגליה נבחר ע"י התאחדות העיתונאים לשחקן הטוב ביותר העונה, אחרי שהועדף על פניו של גארת' בייל מטוטנהאם: "עקבי ביכולת שלו, כחלק מהמאבק של קבוצתו לשרוד בליגה"

יום שישי 22 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
לא רק אברהם גרנט, גם עיתונאי אנגליה משוכנעים כי סקוט פארקר בן ה-30 הוא השחקן הטוב ביותר בפרמייר-ליג בעונת 2010/11. הקשר הועדף על ידי התאחדות העיתונאים על פניו של גארת' בייל מטוטנהאם.

המנג'ר̠הישראלי של ווסטהאם התבטא לאחרונה בעניינו של פארקר: "מה שהוא עשה בעונה הזו זה בלתי ייאמן. מעולם לא ראיתי שחקן שעשה יותר ממה שהוא עשה עבור המועדון. כאשר בוחרים שחקן צריך שהוא יהיה גם אחד שמהווה דוגמה, כיצד להתנהג בזמנים קשים".

בחירתו ߩל פארקר מרשימה מאוד בהתחשב במצבה הקשה של קבוצתו, אשר מאיישת את המקום ה-19 בטבלת הליגה האנגלית. קשר הפטישים, שנהנה מעונה מצוינת, הפגין יכולת נהדרת אף במדי הנבחרת האנגלית בניצחון 0:2 על ווילס במסגרת מוקדמות יורו 2012.

"פארקרȠהיה מאוד עקבי ביכולת שלו העונה בווסטהאם, כחלק מהמאבק של קבוצתו לשרוד בליגה הבכירה, מה שסלל את הדרך עבורו בחזרה לנבחרת. גמול לעמלו הרב יהיה אם ווסטהאם תישאר בליגה בתום העונה".

"במה שהיתה אחת ההצבעות הצמודות ביותר בעונות האחרונות, סקוט הוא בהחלט זוכה ראוי בתואר והוא מצטרף לרשימת שחקנים מפוארת שכבר זכו בתואר המכובד", נכתב בהחלטת העיתונאים.

השחקן, אקס צ'לסי וניוקאסל, יקבל לידיו את הפרס בטקס שייערך ב-12 למאי.צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק