הפסד טכני להפועל תא בדרבי

הפועל ת"א ספגה הפסד טכני למכבי ת"א בדרבי גביע הטוטו, בעקבות שיתופו שלא כחוק של רמי דואני, שהורחק משני משחקים. הפסד טכני גם לאשקלון מול ב"ש

יום רביעי 17 נובמבר 2010
שלמה חסיד

בשורה משמחת לאוהדי מכבי תל אביב, שהשיגו ניצחון שני בשלוש שנים על הפועל ת"א בדרבי התל אביבי. מי שהעניק לצהובים את הניצחון היה בית הדין של ההתאחדות לכדורגל לאחר שהועדה פסקה הפסד טכני לאדומים.

כזכור, הדרבי בגביע הטוטו בשבוע שעבר הסתיים בתיקו 3:3. הפועל ת"א הופיעה במשחק עם ההרכב השני ועם שחקני נוער ובנוסף עם רמי דואני, שכלל לא הוצא לו כרטיס שחקן.

למחרת התברר שדואני שאף כבש במשחק יעמוד לדין יחד עם הפועל ת"א וכאמור הערב (רביעי), עמדה הפועל ת"א לדין עם דואני. על הפועל ת"א נגזר הפסד טכני 0:3. דואני הורחק משני משחקים בפועל ואחד על תנאי והקבוצה נקנסה ב-5 אלף ש"ח. כמו כן עונשה הקבוצה בהורדת נקודת ליגה על תנאי.

אגב, גם הניצחון הקודם של מכבי ת"א בדרבי התל אביבי היה במסגרת גביע הטוטו. מכבי ת"א העפילה לשלב הבא העונה בגביע הטוטו והפועל ת"א בכל מקרה להמשך המשחקים.

הפועל אשקלון נענשה בהפסד טכני 3:0 להפועל באר שבע מאחר שערן לוי, שחקנה של אשקלון שותף במשחק למרות ספיגת כרטיסים צהובים. אשקלון נענשה ונקנסה גם ב-8 אלף שקלים והורדת נקודה על תנאי. לוי נענש בנזיפה חמורה והרחקה במשחק אחד על תנאי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק