עדיין מחפש את ההגנה המתאימה

ידידות: מאמן נבחרת ישראל, לואיס פרננדז סיכם את משחק הניצחון על איסלנד: "איסלנד לא נבחרת חלשה כלל". דמארי: "הגשמתי חלום". אבי לוזון: "אנחנו יותר טובים מיוון"

יום רביעי 17 נובמבר 2010
שלמה חסיד
רגשות מעורבים בסיום הניצחון של נבחרת ישראל 2:3 מול נבחרת איסלנד באיצטדיון בלומפילד, בעיקר מספיגת שני השערים בסיום. 

כוכב הניצחון, עומר דמארי אמר: "הגשמתי חלום. בסך הכל זה משחק ידידות, יש לנו מה לתקן על מה שקרה במשחקים הקודמים. לא ציפיתי לפתוח היום. לקחתי את הצ'אנס ואני שמח שיצא ככה. פרננדז נותן לנו הרבה ביטחון, הרבה שקט". 

מאמן הנבחרת, לואיס פרננדז אמר: "איסלנד לא נבחרת חלשה בכלל. ירד לנו הקצב במחצית השנייה וחבל. אני עדיין מחפש את חוליית ההגנה המתאימה. רמי גרשון בלם חדש, אני מרוצה מהשילוב שלו. אני חושב שהבעיה בישראל זה ההגנה בעיקר".

עוזר המאמן, טל בנין אמר: "רצינו לבדוק הרבה שחקנים. יש הרבה לדבר אחרי המשחק עם השחקנים בגלל הספיגה. עומר דמארי בהחלט שחקן ברמה אירופאית".

יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון הוסיף: "עומר דמארי לא הפתיע אותי. אין לנו בעיה עם שחקני התקפה, אלא בעיקר הצד ההגנתי. היו יותר מדי מצבים מול אוואט. אנחנו נבחרת לא פחות טובה מיוון. קרואטיה נבחרת טובה יותר אומנם, אבל לנו יש שחקנים טובים יותר מכל שאר הנבחרות".

אלמוג כהן: "היה משחק מצויין לדמארי ובוזגלו. שיחקנו מחצית ראשונה טובה התקפית ואני שמח בזה. אני עושה את כל המאמצים להשתלב בבונדוסליגה. אני שמח שאני משחק בכל משחק שאני יכול אני מאושר. אנחנו צריכים לעמוד מאחורי הנבחרת, כולנו ביחד".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק