מכה לליברפול - ג'רארד ייעדר חודש

קפטן ליברפול ונבחרת אנגליה, שותף 90 דקות במדי הנבחרת מול צרפת למרות שלליברפול היה הסכם עם קאפלו לפיו ג'רארד ישחק לא יותר מ-60 דקות. קאפלו התעלם וג'רארד נפצע והיום התברר כי ייעדר חודש מהמגרשים

יום שישי 19 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 בליברפול חששו מאוד מהמשחק של נבחרת אנגליה ביום רביעי נגד צרפת (1:2 לצרפת). הם חששו שהכוכב הבלתי מעורער שלהם, סטיבן ג'רארד עליו יש עומס אדיר ייפצע ולא יעמוד לרשותו של הודג'סון במאבקים הקשים שמצפים לקבוצה בפרמייר-ליג.

ולכן, בליברפול חתמו על הסכם עם פאביו קאפלו, מאמן נבחרת אנגליה לפיו ג'רארד ישחק לא יותר מ-60 דקות במשחק מול צרפת, כדי לא להעמיס עליו יותר מידי. קאפלו, הפר את ההסכם ושיתף את ג'רארד מעבר לדקה ה-60. וכמו בחוקי מרפי, ג'רארד אכן מתח את שריר ההאמסטרינג בדקה ה-84 של המשחק.

היום (שישי) התבשרו בליברפול שהקפטן והכוכב הגדול שלהם ייעדר כחודש לפחות מהמגרשים בשל המתיחה שלו, שתצריך מנוחה ארוכה כדי להחלים ממנה לחלוטין.

בליברפול יצאו במתקפה חסרת תקדים נגד מנג'ר נבחרת אנגליה ודארן בורגס, אחד מאנשים הקבוצה אמר בטוויטר שלו: "זו בושה וחרפה מה שקאפלו עשה. קאפלו פשוט התעלם מההסכם שלנו איתו וגרם לפציעה של ג'רארד".

קאפלו, ניסה לתרץ את ההחלטה שלו ואמר: "אכן היה הסכם שג'רארד ישחק לא יותר משעה, אבל אחרי שגארת' בארי נפצע היו לנו בעיות במרכז השדה ולכן לא יכלתי להחליף את ג'רארד".

זוהי מכה קשה לליברפול שמכרה העונה שחקנים כמו אקווילאני ליובנטוס ומאסצ'ראנו לברצלונה, כך שהקבוצה נותרה כמעט ללא מרכז שדה וללא ג'רארד, בליברפול חוששים שהקבוצה שוב תיכנס לסיחרור שלילי ותסתבך בתחתית.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק