גם אנחנו גיבשנו הרכב לנמני

אבי נמני ויוסי מזרחי מרבים לערוך שינוייים בהרכב מכבי ת"א אז אנחנו נתנו לאוהדים ולפרשנים לבחור הרכב ומתברר כי הם חלוקים ביניהם, בשיטה ובאיוש העמדות. רק לגבי שחקן בכיר אחד יש הסכמה כללית כי הוא לא צריך לפתוח. מיהו? קראו את הכתבה

שבת 20 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 מכבי תל אביב, עם התקציב העצום שלה, נחלה במחזור האחרון הפסד מביך במיוחד, 3:1 בחוץ מול המעצמה של אלי כהן בעכו. אחת הבעיות המרכזיות של מכבי העונה, היא העובדה שאבי נמני ויוסי מזרחי לא הצליחו לייצב הרכב קבוע וה-11 הפותחים משתנים ממשחק למשחק.

הסגל הרחב במיוחד שעומד לרשותם של נמני ומזרחי, מגדיל מאוד את האפשרויות של צמד המאמנים שמתקשה לייצב הרכב. אנחנו, החלטנו לקחת יוזמה ולצאת ולשאול את האוהדים המפורסמים של הקבוצה, באיזה הרכב הם היו מעדיפים לפתוח. נמני ומזרחי, לתשומת ליבכם.

משיח רוצה הגנה

אורי משיח,
הוא אחד האוהדים הכי מפורסמים של הקבוצה בצהוב. משיח מציע הרכב של 5:3:2: "שטראובר בשער, מלול, זיו, ניבאלדו, סטרול ופאביצ'ביץ בהגנה. בקישור: סידיבה, ישראלביץ ואלברמן. בחוד: עטר ואבידור.

ההסבר: "עכשיו צריך לייצב את הקבוצה ולהביא נקודות, זה מה שחשוב במבחנים הקריטיים שמצפים לקבוצה. שאר השחקנים ההתקפיים שיחכו קצת".

שרף דוגל בהתקפה

שלמה שרף, הוא אחד המבקרים הגדולים של נמני ומזרחי וקטל קשות את העובדה שמכבי משנה הרכב ממשחק למשחק. שאלנו גם אותו מה דעתו והוא ענה. 

שרף אימן את מכבי חיפה של שנות השמונים והעדיף אז לשחק בשיטת 4:3:3. הוא מאמין שגם למכבי תל אביב השיטה מתאימה: "המערך איתו צריך לשחק הוא 4:3:3.  השוער צריך להיות שטראובר. בצד ימין סבן, צד שמאל זיו. בלמים: ניבאלדו ופאביצ'ביץ. קישור: סידיבה, אלברמן ודור מלול. התקפה: עטר, קולאוטי וראנגלוב.

ההסבר של שרף: "מכבי ת"א לא צריכה לפחד מאף קבוצה, היא צריכה לשחק התקפי, צריכה להטריד את היריב בחלק שלו. כשאתה משחק ככה אתה משדר לשחקנים שאתה מאמין בהם ובטוח ביכולתם. במכבי יש כלים התקפיים, צריך להמר עליהם".

שמעון מזרחי מוכן לתת אשראי לכחלון

שמעון מזרחי,
הוא אומנם איש כדורסל אבל גם לו יש דיעה בעניין של קבוצת הכדורגל והוא דווקא מפתיע ומגלה בקיאות: "צריך לשחק 4:4:2.  ההרכב של מזרחי: שוער שטראובר. מגינים: סבן וזיו. בלמים: ניבאלדו ופאביצ'ביץ. קישור אחורי: סידיבה ואלברמן. באגפים: מלול ועטר. חלוץ: קולאוטי ומאחורי החלוץ, בוזגלו. 

הסבר
: זה ההרכב הכי טוב של מכבי לאור האפשרויות שלה, אפשר לשחק גם עם כחלון, צריך לשחק עם שחקני בית, אני חושב שזה ההרכב שמכבי צריכה לשחק כדי לרוץ איתו.

שגיב פרידמן מאמין במלול ושירן ייני

שגיב פרידמן
, הסטנדאפיסט הידוע ואוהד מכבי מושבע הציע הרכב מפתיע: "שוער שטראובר. מגינים: קלמי וזיו. בלמים: ניבאלדו ופאביצ'ביץ. קישור: אלברמן וסידיבה, ייני ודור מלול. התקפה: בוזגלו ועטר.

הסבר: "צריך לשלב שחקני רכש עם שחקני בית. זה המתכון להצלחה ואני חושב שאם אבי יילך עם ההרכב הזה הוא לא יתאכזב".

לפיכך, לפחות על פי הארבעה צריכה מכבי לשחק בוודאות עם שטראובר בשער. זיו משמאל, ניבאלדו ופאביצ'ביץ'  כבלמים, סידיבה, אלברמן בקישור עם ואלירן עטר. לגבי השאר יש מחלוקות. בשביל לפתור את המחלוקות יש את אבי נמני, יוסי מזרחי  ואיציק עובדיה. סביר להניח גם שאם ברק יצחקי היה בריא, מקומו בהרכב היה בטוח. 

אגב, אף אחד לא בחר להרכב את חאריס מודניאנין, השחקן הכי יקר של המועדון שכיכב השבוע בנבחרת בוסניה בה הבקיע ובישל. 

לפחות אף אחד לא בחר במתורגמן שיפתח בהרכב.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק