ברנדון רוי חסר? למי אכפת

המלצת WINNER למשחק NBA. גם בלי כוכבה הפצוע, ברנדון רוי, פורטלנד מועמדת כמעט בטוחה לניצחון על דנבר, שכוכבה כרמלו אנתוני אומנם לוהט, אבל עדיין לא חתם על חוזהו החדש

יום חמישי 18 נובמבר 2010
שלמה חסיד
גם ללא כוכבה הגדול ברנדון רוי, פורטלנד מועמדת כמעט ודאית לנצח הלילה את דנבר, אותה תארח במגרשה. הבלייזרס צברו עד עכשיו 7 ניצחונות ו-5 הפסדים, מול 6 ניצחונות ו-5 הפסדים של יריבתם.

 רוי, מנהיגה של פורטלנד, עבר אמש MRI שאבחן כי לא יוכל לשחק הלילה, בגלל פציעה בברכו השמאלית וישקיף על המשחק מבחוץ, בתקווה לשחזור הסטטיסטיקה מהשנים האחרונות כשדנבר הפסידה בארבעה מששת המשחקים האחרונים בהן התארחה אצל פורטלנד. במשחקים אלו קלעה דנבר 93.7 נק' בממוצע.

במשחקה האחרון שלושם ניצחה פורטלנד את ממפיס 99:100 כשרוי נפצע במהלך המשחק ויצא. עד ליציאתו קלע השחקן 18 נק' ב-23 דקות. רוי, שזכה באולסטאר שלוש פעמים בעבר, יוחלף על ידי ווסלי מתיוס שקולע בממוצע 14.4 נק' בממשחק. מתיוס אמר לקראת המשחק הלילה: "כל הקבוצה תצטרך לעשות צעד אחד קדימה כדי לחפות על היעדרותו של רוי. למרות שאני מחליף אותו אני מצפה לראות אותו חוזר מהר".

לעומת זאת, דנבר ממשיכה להישען על כוכבה כרמלו אנותני, שקלע 73 נק' במצטבר בשני ביקוריו האחרונים באולמה של פורטלנד. ביום שלישי הוביל אנתוני את קבוצתו לניצחון 118:120 על הניקס, עם 26 נק' ו-9 ריב'. ג'ורג' קארל מאמנו של הכוכב אמר עליו: "מלו משחק ברמה של אול סטאר. זה השחקן הכי מקצוען שיצא לי להכיר".

למרות המלים החמות, אנתוני טרם חתם על חוזהו החדש בקבוצה, לשלוש שנים תמורת 65 מיליון ד' לעונה, והספקולציות בעניינו רבות ומגוונות. "אני ישן טוב בלילה ובכלל לא חושב על כסף", אמר אנתוני בעניין.

משחק מספר 89 ב-WINNER: פורטלנד - דנבר 3+. ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק