5 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם שלוש המלצות כדורגל על משחקי הליגת הלאומית, הליגה הגרמנית השנייה והליגה האיטלקית השנייה

יום שישי 19 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 ליגה לאומית:

הכח עמידר ר'ג - בית'ר שמשון ת'א - X (יחס 2.55)

הכח משחקת חלש מאוד לאחרונה, קבוצה בלי כח אפשר לומר. היא הפסידה בחמשת המשחקים האחרונים שלה, ארבעה מהם בליגה, אחד בגביע הטוטו. היא מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא תארח היום את בית'ר שמשון כשזו מנצחת במחזור האחרון 3-2 את עירוני ג'ת זאת אחרי תיקו מול רמת השרון ושלושה הפסדים רצופים מול בת ים, רמת השרון בגביע הטוטו ומול הפועל הרצליה. הכח ניצחה בשנה שעברה פעמיים את בית'ר שמשון, בשני המקרים זה היה בחוץ, בגביע הטוטו ובליגה. הפעם היא מגיעה למשחק חלשה מאוד אך לדעתי היא לא תפסיד כאן מאחר וגם בית'ר שמשון לא ממש בכושר מדהים. הייתי הולך כאן על חלוקת נקודות.

נצרת עילית - הפועל כפ'ס - 2 (יחס 1.40)

נצרת עילית במקום הלפני אחרון בטבלה עם חמש נק' בלבד עד כה בעשרה משחקים כשהיא מנצחת לפני שבועיים 4-1 בגביע הטוטו את ראשון לציון ו-3:0 את עראבה, גם במפעל גביע הטוטו. בליגה היא קבוצה שונה לגמרי, חלשה מאוד והיא אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד בשלושת המחזורים האחרונים. מולה תשחק היום הפועל כפ'ס שבדרך לליגת העל כשהיא אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה. כפ'ס חזקה מנצרת עילית בכל נקודה על פני המגרש ולדעתי היא תנצח בנצרת בקלות.


גרמנית שניה:

אוברהאסן - בילפילד - X (יחס 2.75)

אוברהאסן מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום בכושר גרוע אחרי ארבעה הפסדים רצופים מהם שלושה במשחקי החוץ שלה. בילפיל דמהצד השני מנצחת במחזור האחרון 2-1 את אוסנאברוק החלשה, כשלפני כן היא מפסידה בעצמה בשלושה משחקים. בילפילד ניצחה רק פעם אחת מתוך שבעה משחקים באוברהאסן ולדעתי היום לא תהיה הפעם השניה שזה יקרה. שתי הקבוצות נראות רע מאוד ולמרות היחס המועדף של המארחת, לדעתי בילפילד תחלץ כאן תיקו.

אוסנאברוק - הרטה ברלין - 2 (יחס 1.55)

אוסנאברוק במקום ה-15 בטבלה כשהיא אחרי שלושה הפסדי חוץ רצופים וניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה. הרטה מהצד השני מפסידה בשני משחקי החוץ האחרונים שלה כשאלו למעשה שני ההפסדים היחידים שלה במהלך 14 המשחקים האחרונים מהם היא מנצחת ב-11 משחקים ! רק משחק אחד היה בין השתיים, הרטה ניצחה בגביע את אוסנאברוק בקלות 3-0. הרטה במקום הראשון בטבלה עם מאזן מרשים מאוד לדעתי היא תדלג בקלות מעל אוסנאברוק.

איטלקית שניה:

ויצ'נזה - פאדובה - 1 (יחס 2.10)

ויצ'נזה מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשהיא אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תשחק היום בבית מול פאדובה שגם היא לא בכושר טוב. היא אמנם מנצחת במחזור האחרון 3-1 את פרוסינונה אך לפני כן היא מסיימת בשתי תוצאות תיקו ומפסידה פעמיים. ארבעה מפגשים בלבד היו בין השתיים, ויצ'נזה ניצחה פעמיים, פאדובה ניצחה פעם אחת לפני 14 שנה. המשחק היום יהיה שונה ממה שהיה עד כה בין השתיים. ויצ'נזה בבית משיגה ארבעה ניצחונות בשישה משחקים, פאדובה בחוץ עם ארבע תוצאות תיקו ושלושה הפסדים ללא ניצחונות. למרות העליונות של פאדובה מעט העונה על וי'צזנה, לדעתי הביתיות תכריע את המשחק, ויצ'נזה תנצח כאן. הייתי מגבה ב-X.


תגובות

9

טלספורט בפייסבוק