דה סילבה יפתח. שכטר על הספסל

הבלם הברזילאי, שהחמיץ את שני משחקיה האחרונים של הפועל ת"א בשל פציעה, החלים וצפוי לפתוח מחר במשחק החוץ מול בני סכנין. אביחי ידין הפצוע ייעדר, כמו גם ואליד באדיר וסלים טועמה. איתי שכטר יפתח על הספסל

יום שישי 19 נובמבר 2010
אסף בילגורי
 הפועל ת"א ערכה היום את האימון המסכם שלה לקראת משחק הליגה מחר (שבת) מול בני סכנין בדוחא. אלי גוטמן צריך לתמרן בין הפצועים הרבים שלו, אך לפחות בגיזרת דאגלס דה סילבה הוא קיבל בשורות טובות.

הבלם הברזילאי, החלים לחלוטין מהפציעה שלו ויפתח במרכז ההגנה לצידו של פרנסמן, שחזר מדרום אפריקה. אלו בשורות מצויינות לגוטמן, שיחסר גם את באדיר הפצוע ויכול כעת להיות רגוע לפחות לגבי ההגנה.

מי שלא יוכל לשחק בשבת הוא אביחי ידין. תוצאות בדיקת ה-MRI של השחקן גילו כי הוא סובל מקרע חלקי בברך. ידין צפוי לחזור לאימונים רק אחרי המשחק מול סכנין ובקבוצה מקווים שיהיה כשיר למשחק מול בנפיקה בשבוע הבא בליגת האלופות.

לגבי איתי שכטר, החלוץ עדיין מחלים מהמתיחה שלו בירך וצפוי לפתוח על הספסל לראשונה מאז הפציעה. גוטמן ישתדל שלא לסכנו ויקווה שבן שהר וטוטו תמוז יסתדרו בלי החלוץ שבהפועל מקווים שיהיה כשיר למשחק מול בנפיקה. ואליד באדיר וסלים טועמה הפצועים ייעדרו בשבת וגם מול בנפיקה.

בתוך כך, עשרת שחקני הפועל ת"א שעברו בדיקות סמים, צלחו אותן ללא ממצאים מיוחדים. השחקנים שעברו בדיקות הם: איתי שכטר, גילי ורמוט, גל שיש, יהודה חוטה, אריק ינקו, ערן זהבי, עומרי קנדה, שי אבוטבול, סלים טועמה ורועי גורדנה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק