אינזאגי: אחזור לשחק באפריל

פיליפו אינזאגי בן ה-37 לא מוותר כ"כ במהירות והכריז: "אעשה כמיטב יכולתי בשביל לחזור. נצטרך לחכות ולראות אם אכן אצליח לחזור לסיום העונה הקרובה". זלאטן איברהימוביץ: "אני מותש. סיטואציה לא קלה עבורי"

שבת 20 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
בתחילת חודש נובמבר כבש אינזאגי צמד שערים הירואים לרשתה של ריאל מדריד במסגרת ליגת האלופות, במשחק שהסתיים בתיקו 2:2, מה שהפך אותו למלך השערים בכל הזמנים במפעלים באירופה. 
 
אבל בסה"כ שבוע חלף מהמשחק הכביר שלו מול הבלאנקוס ופיליפו אינזאגי בן ה-37 נפצע. ל"פיפו" אין ברירה אלא לעבור ניתוח בתקופה הקרובה ולפי האבחנה הראשונית אף סיים את העונה. למרות גילו, אינזאגי גילה יכולת גבוהה בשבועות שלפני הפציעה וכעת הצהיר: אחזור לשחק וייתכן שזה יקרה כבר בחודש אפריל.

"אני אגיב לפציעה כפי שתמיד עשיתי בזמנים כאלה. בגיל 37 יהיה הרבה יותר קשה לחזור למגרשים, אבל אני אעשה כמיטב יכולתי על מנת לחזור עוד העונה ולעשות זאת טוב ככל האפשר".

פילילו אינזאגי המשיך ודיבר על התקופה האחרונה: "אני נמצא בתקופה נהדרת, במיוחד לאחר המשחק מול ריאל מדריד. אם אשוב למגרשים רק בעונה הבאה? ייתכן ואוכל לשחק כבר בחודש אפריל, אבל נצטרך לחכות ולראות".

לסיום, אינזאגי סיפר כי ישנה מטרה נוספת על השולחן: "אני רוצה לחזור בשביל לחגוג משהו חשוב עם הקבוצה שלי. אנחנו קבוצה חזקה ורוצים לזכות בתארים".

אך אינזאגי הוא לא החלוץ היחיד שנעדר משורות מילאן. גם אלשנדרו פאטו הברזילאי פצוע וייעדר בשבועות הקרובים, ובשל כך המעמסה הגדולה נופלת על השבדי, זלאטן איברהימוביץ'. האחרון שחקן פרובלמטי במיוחד, ובבוקר המשחק מול פיורנטינה הוא כבר מצא על מה להתלונן.

"שיחקתי המון העונה ואני מתחיל להרגיש עייף. הסיטואציה הזו לא קלה עבורי בכלל. יש לנו במילאן שני חלוצים פצועים. אני מודה למאמן נבחרת שבדיה שנתן לי לנוח השבוע".

למרות דיבורים על מנוחה, איברהימוביץ' דווקא סיפר על תכניותיו להמשך: "אני אמשיך לשחק כדורגל כל עוד יהיה לי את הרעב לכך. תראו את אינזאגי לדוגמא...אחרי הכדורגל אני לא יודע אם אמשיך לאימון או לעמדת הפרשן. כרגע אני רק יודע שאני אקום כל בוקר ב-8 ואשתגע מהידיעה שאני לא על המגרש".

לסיום, זלאטן קינח בעקיצה אופיינית: "בינתיים אני רק חושב על לזכות בשחקן השנה בשבדיה עוד מספר פעמים. אני כלל לא חושב על לזכות בתואר "הגולדן בול" (כדורגלן השנה באירופה), זה חלום של צעירים שלא מבינים יותר מדי".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק