פרננדס עשוי לעזוב במרץ

ההחלטה המתגבשת בהתאחדות לכדורגל: הפסד מול גאורגיה או לטביה בחודש מרץ יגרום לפיטוריו של המאמן הצרפתי. גם תיקו מול גאורגיה לא יספיק למאמן הנבחרת. בכיר בהתאחדות: "יש גבול לכל שוק"

שבת 20 נובמבר 2010
דורון ברגר
 לואיס פרננדס ממשיך לזכות באשראי גדול מבכירי ההתאחדות לכדורגל, למרות התוצאות המביכות שרשמה הנבחרת עד כה במוקדמות יורו 2012 והעובדה שזימן בתוך חצי שנה למעלה מ-50 שחקנים לסגל הנבחרת.

אולם השבוע התקבלה החלטה סופית להפסיק את ההתקשרות ברגע שהנבחרת תאבד את סיכוייה באופן רשמי להעפיל למשחקי טורניר אליפות אירופה 2012. ההחלטה המתגבשת היא לפטר את לואיס פרננדס אם הנבחרת לא תצליח להשיג 6 נקודות בשני משחקי הבית, מול לטביה ב-26.3.11 ומול גארוגיה ב-29.3. 

במקרה שלואיס פרננדס יפסיד את אחד משני המשחקים, הוא יפוטר באופן מיידי. גם תיקו במשחק השני מול גאורגיה יגרום לפיטוריו של המאמן, שהסבירות היא שבכל מקרה היא שאם ישראל תשיג 4 נקודות בלבד בשני המשחקים זה יהיה סופו של המאמן הצרפתי.

אם המאמן יצליח להשיג את 6 הנקודות בשני משחקי הנבחרת בחודש מרץ, יוענק לו האשראי עד סיום הקמפיין הנוכחי, גם אם התוצאות לא יהיו טובות במיוחד, למרות שהנבחרת עשויה לאבד את סיכוייה להעפיל ליורו 2012 עוד לפני משחקי הסיום.

בהתאחדות לכדורגל ישנה אכזבה ענקית מהתנהלותו של המאמן בחודשיים האחרונים. כבר לאחר משחק ההפסד ליוון התעקש פרננדס למתן את זימוניו וזאת בשל הביקורת הציבורית הקשה. למרות זאת, המאמן המשיך במגמת הזמנת השחקנים ובהתאחדות לכדורגל לא היו מרוצים גם מיכולת השחקנים במשחק הנבחרת השבוע מול איסלנד (2:3).

בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר ל-TELESPORT: "יש גבול לכל שוק. המאמן הזה מדבר על שוק בתקשורת הישראלית, אבל ההתנהלות שלו לא מוסיפה לו כבוד. אנחנו נושכים שפתיים ומקווים לנס. אנו מקווים שלא נצטרך לסיים את ההתקשרות איתו אבל אולי לא תהיה ברירה. צריך לזכור שהקמפיין עוד לא אבוד ואולי הוא עוד יצליח".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק