סטיב נאש חוזר מול שארלוט

המלצת WINNER NBA: כוכב פיניקס שוב הוכיח כמה קבוצתו תלויה בו כשהפסידה בלעדיו פעמיים ברציפות. אבל הלילה מול הבובקאטס וכוכבם הלוהט סטפן ג'קסון לא הולך להיות לו קל

שבת 20 נובמבר 2010
שלמה חסיד
בפעם האחרונה שפיניקס סאנס עמדה לרשום שלושה הפסדים ברציפות, זו היתה בדיוק בפעם האחרונה שהם הגיעו להתארח אצל שארלוט בובקאטס, כפי שיקרה הלילה. אלא שבכל זאת יש שינוי אחד בולט בין שני המקרים: הלילה פיניקס סוף סוף מקבלת בחזרה את כוכבה סטיב נאש, שהיעדרותו היתה הסיבה המכרעת לשני ההפסדים האחרונים.

פיניקס, במאזן של 6:6 בליגה, הפסידה ביום רביעי למיאמי 96:123, ואחר כך ביום חמישי 99:105 לאורלאנדו. כשנאש ישב על הספסל לראשונה העונה בגלל פציעה. נאש הצטרף לקבוצה ב-2005, ומאזן ההפסדים מאז בלעדיו עומד על 9:18, כשמאזן הניצחונות יחד איתו עומד על 148:329. קבוצה של איש אחד.

לעומת זאת הבובקאטס הפסידו ביום שישי למיאמי 95:87, אבל קודם לכן ניצחו שלושה משחקים ברציפות. סטפן ג'קסון הרבה לקלוע בהספד למיאמי כשצלף 30  נק', במשחק בו קבוצתו קלעה לא פחות מ-21 נקודות ברבע האחרון. "אם היינו מתחילים את המשחק באותה היכולת לא היינו מפסידים את המשחק הזה", אמר ג'קסון בסיום. "אנחנו חייבים להתחיל משחקים באותה אינטנסיביות כמו שאנחנו מסיימים אותם", הוא הוסיף.

ג'קסון, להזכירכם, קלע 30 נק' בניצחון המפואר האחרון של קבוצתו על פיניקס בינואר האחרון, 109:114. מעניין מה הוא מתכנן להלילה.

משחק מספר 82: שארלוט 2+ - פיניקס. ההימור: 2

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק