הבן שלי אמר לי שבדש יכבוש

יממה לאחר הניצחון הדרמטי של קרית שמונה בבלומפילד על מכבי ת"א, איזי שרצקי הסכים לומר ל-Telesport מה אמר לו בנו, ניר, לאחר שער הניצחון של בדש. בנוסף התייחס שירצקי לסוגיית חיימוב, שוער הקבוצה.

יום ראשון 21 נובמבר 2010
אביחי קרבציק
הפועל קרית שמונה עדיין מתקשה לרדת אל הקרקע, יום אחרי משחק הניצחון 1:0 אמש בבלומפילד מול מכבי ת"א. איזי שרצקי, הבעלים של קרית שמונה לא ידע את נפשו מרוב שמחה לאחר המשחק וזכה להמון מחמאות מצד העיתונאים, ובמיוחד מברק יצחקי שלחץ את ידו ובירך אותו על הניצחון.

השמחה של שרצקי הייתה גדולה במיוחד מכוון שקרית שמונה הייתה במשחק בינוני ולמרות זאת ידעה לצאת עם הנקודות מבלומפילד. בשער של ברק בדש, ניגש בנו של איזי, ניר, בריצת עמוק לאביו ואמר לו :" אמרתי לך", כששאלתי את איזי מה בדיוק הוא אמר, ענה האחרון: "הבן שלי אמר לי שברק בדש יכבוש את הגול וננצח".

בכלל, מלבד פורקן השמחה של שרצקי בשער של בדש, הבעלים של הקבוצה מהצפון היה קר רוח לאור כל המשחק, ולא ניכר עליו העצבים של המשחק. איזי התייחס גם לנושא הזה: "אני לא יודע למה אתה שואל אותי על זה, אני תמיד רגוע , פעם אחת צילמו אותי (משחק הירידה של הקריה) מתוח ביציע, שהייתי מאוד נסער, אני תמיד שומר על איפוק".

איש המשחק של רן בן שמעון היה ללא ספק השוער, דני עמוס שהציל את קרית שמונה מכמה שערים של מאה אחוז. השוער הצעיר שגם הוא גדל בנוער של הקבוצה החליף ערב המשחק את גיא חיימוב, השוער הראשון.

במהלך השבוע השוער שגדל במחלקת הנוער של מכבי, התראיין לכמה כלי תקשורת, כולל עיתון ת"א, ובראיון, חיימוב לא הסתיר את האהבה הגדולה שלו למכבי, דבר ששרצקי בכלל לא אהב: "לא יכול להיות ששחקן שלי ערב משחק יגיד כי הוא מכביסט והוא מקווה שמכבי יקחו אליפות, לא אהבתי את הדברים הללו, ולכן הוא לא פתח. למרות הכל אני לא שומר טינה ויש צוות מקצועי שיחליט אם יחזור לשער, אני לא מחליט".

אם יש דבר ששרצקי הכי מתמוגג ממנו הוא השחקנים הצעירים של המועדון, אתמול שיחקו בהרכב הראשון עשרה שחקנים של הקריה, חוץ מבראין גרזיצ'יץ'. כשנשאל שרצקי אם הקבוצה תתחזק לקראת ינואר , ענה האחרון : "אני מעדיף שיעלו עוד שחקני בית, אני מאמין בצעירים".

למרות שקרית שמונה מוליכה את הטבלה בגאון, שרצקי פסימי לגבי העובדה שהקבוצה שלו תישאר שם גם במאי: "יהיה קשה לקחת אליפות, אנחנו לא נהיה אלופים". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק