מכבי תא תשחרר 4 שחקנים בינואר

בלעדי: ההפסד השני ברציפות של הצהובים אתמול לקרית שמונה, יגרום למהפכה בינואר. בקבוצה רקמו תוכנית לשיחרור ארבעה שחקנים,ביניהם שחקנים בכירים שאיכזבו, על מנת לשדרג את הקבוצה ולהחזירה למאבק האליפות

יום ראשון 21 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 יממה לאחר ההפסד הביתי (1:0) מול הפועל ק"ש בבלומפילד והרוחות במכבי ת"א וקרית שלום עדיין סוערות. היכולת המבישה שהציגה הקבוצה בשני משחקיה הליגה האחרונים שלה, לא נעלמה מעיניהם של האנשים הקובעים במועדון שמתכננים מהפכה.

במכבי ת"א אין בינתיים מחשבות לבצע זעזוע כלשהוא בצוות המקצועי. מעמדו של המנג'ר אבי נמני ושל המאמן יוסי מזרחי איתן, כאשר ברור לכולם שתחת השניים, מכבי ת"א צריכה לחזור למאבק על האליפות.

הקריאות של האוהדים אתמול בבלומפילד נגד אבי נמני, זכו להתעלמות מצד הנהלת המועדון. מאידך, במכבי ת"א מבינים את הקהל המאוכזב וחושבים מה לעשות כדי לחזור לדרך המלך. 

התוכנית העיקרית שנרקמה בימים האחרונים, עוד לפני ההפסד לק"ש, מדברת על שחרור 4 שחקנים בכירים והבאת 4 שחקנים בכירים במקומם, על מנת להאבק על האליפות עוד העונה לפני שהליגה תברח.

בכיר במכבי אמר: "לא נורא להפסיד, אבל צריך לדעת ללמוד מהמקרה הזה. עד ינואר יש חודש וקצת לפתיחת חלון ההעברות. שחקנים שיראו לנו שמקומם לא בקבוצה, לא יהיו פה. יש לנו את הכלים להתמודד גם מול חיפה וגם מול הפועל ת"א ואם נציג את היכולת הטובה שלנו נוכל לקחת אליפות".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק