ברקוביץ' חוזר לקורס הפרו

'הקוסם' עתר לבית המשפט המחוזי נגד ההתאחדות, והצליח לבטל את ההחלטה להדיחו מקורס הפרו. ברקוביץ' יחזור ללימודים. בית המשפט המחוזי קבע כי על ביה"ד של ההתאחדות לנמק תוך שבוע את החלטתו להדיח את ברקוביץ' מהקורס

יום ראשון 21 נובמבר 2010
שלמה חסיד

 אייל ברקוביץ' חוזר מחר (שני) לקורס הפרו של ההתאחדות. היום עתר השחקן לשעבר לבית המשפט המחזי בתל אביב, בדרישה להחזירו מיידת לקורס. 

עורך הדין יואל גולדברג המייצג אותו כתב בעתירה: "על מרשי הושת עונש הרחקה ממושך מהמגרשים. עונש זה מספיק דיו ואין להרחיקו גם מקורס הפרו, דבר שעלול לגזול ממנו פרנסה בעתיד".

 כזכור, ברקוביץ' נענש על כך שבמשחק ילדים של נשר החליט על דעת עצמו להוריד את ילדי קבוצתו מהמגרש להפסקת מים כיוון ששיחקו בחמסין. אחר כך כשספג עונש הרחקה ממושך מהמגרשים כינה את דייני ההתאדות "אפסים".

 בית המשפט המחוזי החליט לבטל את החלטת ההתאחדות להרחיק את ברקוביץ' מהקורס, וכבר מחר (שני) בבוקר ישוב הקוסם לקורס, אותו הוא מקווה לסיים בהצלחה, בלי התערבות בית הדין המשמעתי של ההתאחדות.

 בית המשפט המחוזי קבע כי על ביה"ד של ההתאחדות לנמק תוך שבוע את החלטתו להדיח את ברקוביץ' מהקורס ורק לאחר שהנימוקים יועברו אליו ייקבע מועד חדש לדיון.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק