אנצ'לוטי רוצה לעזוב: אני כבר לא בשליטה

קרלו אנצ'לוטי, המנג'ר האיטלקי של צ'לסי יזם פגישה עם ארגון המאמנים באנגליה כדי לדון במעמדו. אנצ'לוטי זועם בעיקר על מינוי של העוזר מייקל אמנאלו בניגוד לדעתו: "אני רק מנהל טכני, אין לי את הסמכויות של פרגוסון"

יום שני 22 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 עד לפני מספר שבועות, קרלו אנצ'לוטי היה המנג'ר שמעמדו היה הכי יציב באנגליה. האיטלקי, שהביא לצ'לסי אליפות בעונה שעברה, פתח את העונה עם הקבוצה שלו כפי שסיים את העונה שעברה כשצ'לסי דורסת כל מה שזז בליגה ובליגת האלופות.

אולם, משהו רע מאוד קרה לצ'לסי בחודש האחרון. מכת פצועים החלישה מאוד את הקבוצה וצ'לסי הפסידה בשלושה מתוך ארבעת מחזורי הליגה האחרונים באנגליה. אולם, מה שהרתיח את אנצ'לוטי יותר מהיכולת החלשה על המגרש היה התפטרותו של עוזרו של אנצ'לוטי, ריי ווילקינס והמינוי של מייקל אמנאלו הניגרי, בניגוד לדעתו של אנצ'לוטי.

התנהלותה של צ'לסי, גרמה לאנצ'לוטי לעשות מהלך מפתיע כאשר זה יצר קשר עם ארגון המאמנים  באנגליה וביקש מהם לדון עימם בהמשך תפקידו כמנג'ר של צ'לסי. אנצ'לוטי, זועם על הפיחות במעמדו והוא טוען שהוא משמש בצ'לסי יותר כמנהל טכני ואין לו את הסמכות ואת האוטוריטה שיש לאלכס פרגוסון למשל במנצ'סטר יונייטד או לארסן ונגר בארסנל.

אנצ'לוטי, הסביר את הטענות שלו ואמר לתקשורת האנגלית: "אי אפשר להשוות אותי לאלכס פרגוסון. לפרגי יש שליטה מלאה במועדון, לי יש עמדה אחרת. אני רק מנהל טכני וזה לא מקובל עליי".

בצ'לסי מכחישים שאנצ'לוטי בדרך החוצה מהמועדון, אבל אם דרישותיו של אנצ'לוטי לא ימולאו, ייתכן מאוד כי הוא יתפטר בקרוב מאוד מהקבוצה, אותה הוא הוליך לאליפות כבר בעונתו הראשונה בתפקיד.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק