מאופסים בדרבי: ותודה לדוידוביץ'

ליגת העל: מכבי חיפה שוב לא מנצחת קבוצת צמרת לאחר תיקו מאופס בקרית אליעזר בדרבי מול הפועל חיפה. לעומת זאת ניר דוידוביץ' היה המצטיין בשורות הירוקים

יום שני 22 נובמבר 2010
אייל כהן
מאכזבים מול הגדולות: מכבי חיפה איבדה את כח המחץ מול קבוצות הצמרת העונה, לאחר התיקו המשמים 0:0 מול הפועל חיפה בדרבי שנערך בקרית אליעזר. 

היכן החדות שנעלמה במחנה הירוק? חיפה נראית כמו קבוצת מרכז טבלה מאשר מיקומה הנוכחי. אילולא היכולת הדלה של שאר הקבוצות ספק אם מכבי חיפה הייתה במקום בוא היא נמצאת כעת. לעומת זאת ניר דוידוביץ', שחזר מפציעה ארוכה הוכיח כי כוחו במותנו ויש לו מה למכור. 

בהפועל חיפה יכולים לרשום רק אכזבה עצמית. מספר מצבים שהיו חותמים עליהם לפני המשחק, יכלו לסגור את הסיפור, אבל מציאות לחוד, חלומות לחוד.

מחצית ראשונה: מצבים להפועל, דוידוביץ' מונע צמד שערים

דווקא הפועל חיפה פתחה טוב את המשחק, כאשר עדן בן בסט שלח בעיטה מצויינת מתוך רחבת החמש לאמצע השער וניר דוידוביץ' עצר מצויין שער בטוח. דקה לאחר מכן נגח דבאלשווילי נגיחה לשער וקאלה עצר גם הוא נהדר. 

למרות הפתיחה הססגונית שתי הקבוצות חדלו מלהראות כדורגל מבריק ובעיקר נראה כדורגל אגרסיבי וחסר דיוק. רבע שעה לתום המחצית, חנן ממן פינה לעצמו מצב ענק מול דוידוביץ', שעצר בפעם השנייה הערב שער חובה לזכות הפועל חיפה. דקה לאחר מכן בלבד, הדביק יניב קטן כדור ענק למשקוף. 

מחצית שנייה: האיכות ירדה

המחצית השנייה נפתחה מצויין כאשר דוידוביץ' שוב עצר בעיטה חופשית נהדרת של עדן בן בסט. בדקה ה-55 כמעט מכבי עלתה ליתרון עם פצצה של יניב קטן שנעצרה ממש על הקו. 

בהמשך ראינו בעיקר את מכבי חיפה יוזמת אבל לא מצליחה להבקיע. מנגד הפועל חיפה התגוננה היטב וחיפשה מתפרצות.

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אייל משומר, אריק בנאדו, שי מימון, פיטר מסיללה, ג'ון קולמה, גוסטבו בוקולי (אייל גולאסה, 62), יניב קטן, ליאור רפאלוב (תומר חמד, 75), מוחמד גדיר, ולדימיר דבאלישווילי.

הפועל חיפה: קאלה דרשלר, עומר ורד, סביטי ליפנייה, אושרי רואש, אייל טרטצקי, יוסי דורה, עידן ויצמן, גל אראל, חנן ממן, אמיר אבו ניל, עדן בן בסט.


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק