2 המלצות WINNER מומלצות במיוחד

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם 2 המלצות כדורגל מושקעות במיוחד למשחקי ה-WINNER

יום שלישי 23 נובמבר 2010
יונתן סבו

 רומא – באיירן מינכן – 1 ( יחס 1.7)

 רומא מגיעה למשחק במומנטום חיובי עם 5 נצחונות ו-2 תוצאות תיקו ב-7 המחזורים האחרונים של הליגה. ההגנה ההשתפרה, וגם בחלק הקדמי נדמה שרנייארי מצא את הנוסחה הנכונה. דה רוסי חוזר מפציעה ויסייע לרומא לנסות להבטיח את העלייה כבר היום. היא תארח את באיירן שמגיעה למשחק כשהיא כבר בטוחה במקום שלה בשלב הבא וגם הבטיחה כמעט לחלוטין את המקום הראשון בבית. שווינשטייגר מושעה למשחק הזה אבל צפויים להיות שינויים נוספים בהרכב, כולל ריברי שאמור לקבל דקות משחק אחרי החזרה שלו מפציעה ודמיקליס שהחמיץ את המשחק מול לברקוזן. באיירן גם היא אמנם במגמת שיפור, אבל שווינשטייגר אחד האחראים המרכזיים לכך ובישל לא מעט שערים לגומז בתקופה האחרונה. רומא בביתה אמורה להשיג פה 3 נקודות בדרך לשמינית הגמר.

 אובר/אנדר שערים 2.5 (בראגה/ארסנל) – 2 (יחס 1.55)

 בראגה מגיעה למשחק מהמקום ה-3 בבית וכשהיא מודעת לכך שאין לה מה להפסיד במשחק הזה. ניצחון והיא תשתווה לאנגלים בכמות הנקודות ותשאיר לעצמה סיכוי להמשיך לשלב הבא. תיקו לא ישרת אותה ולכן היא תלך על כל הקופה וכשארסנל מחפשת עדיין אחרי ניצחון ראשון בפורטוגל, בראגה תעלה למשחק עם ביטחון עצמי שהיא מסוגלת לעשות את זה. בליגה הפורטוגלית בראגה מזייפת עד עכשיו ומגיעה אחרי 3 הפסדים רצופים. היא תארח את ארסנל שמגיעה אחרי ההפסד הצורם בדרבי וכשהיא עדיין לא הבטיחה את העלייה לשלב הבא. דווקא במשחקי החוץ ארסנל משיגה תוצאות יותר טובות בתקופה האחרונה וגם רשמה ניצחון 6-0 במפגש הראשון בין הקבוצות באמירויות. ארסנל תהיה בלי גאל קלישי, ארשאבין ו-ואן פרסי, אבל אלה לא מהשחקים המובילים שלה בתקופה האחרונה. בראגה תשחק פתוח בשביל לכבוש שערים ועשויה לשלם על זה בהגנה, ולכן אובר השערים נראה כהימור המתבקש. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק