המשחק מול הפועל, כמו גמר גביע

בנפיקה הפורטוגלית ערכה היום אימון שלאחריו ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק הגורלי מחר (רביעי) מול הפועל ת"א. מאמן הקבוצה הזהיר: "הפועל קבוצה טובה במיוחד בבית שלה". קארדוסו: "כשיר למשחק"

יום שלישי 23 נובמבר 2010
שלמה חסיד

 בנפיקה ליסבון, אלופת פורטוגל תתארח מחר בבלומפילד מול הפועל ת"א למשחק שבו היא חייבת לנצח כדי להשאיר לעצמה סיכוי להעפיל לשמינית הגמר. מאמן הקבוצה, ז'ורז'ה ז'סוס, יודע לקבוצה שלו לא יהיה קל בבלומפילד כפי שהיה במשחק הקודם בפורטוגל.

הפורטוגלים, ערכו לאחר האימון מסיבת עיתונאים לקראת המשחק. אוסקר קארדוסו, החלוץ הפראגוואי של הקבוצה שכבש במשחק הקודם בפורטוגל, החלים אחרי פציעה ממושכת ואמור לפתוח בחוד לצידו של סאביולה.

קארדוסו, השתתף במסיבת העיתונאים ואמר: "אני רק רוצה לשחק אחרי הפציעה שעברתי. החלמתי לחלוטין מהפציעה שלי בברך ואני יכול לשחק מול הפועל". על הפועל ת"א אמר: "הפועל קבוצה חזקה מאוד בבלומפילד ונעשה הכול כדי לנצח אותה".

המאמן ז'ורז'ה ז'סוס: "זה משחק חשוב מאוד עבורנו. נעשה הכל כדי לנצח את הפועל, במיוחד כי זה משחק חוץ. עבורנו זהו משחק שיכול לקבוע האם נעלה שלב. אני לא מודאג לגבי מכת הפציעות בהפועל, מי ישחק שם ומי לא. זה לא מעניין אותי, מה שמעניין זו רק הקבוצה שלי. איתי שכטר? הוא שחקן טוב".

"ההכנה שלנו ולמשחק הזה שונה מאשר ההכנה למשחק מול שאלקה וליון. נשחק חזק מאוד. חשוב מאוד מבחינתנו לנצח מחר. זה משחק גמר בשביל בנפיקה", הוסיף ז'סוס, "לא נשנה את שיטת המשחק שלנו, היא תישאר זהה. יש לי שתי תכניות לקראת המשחק, עוד לא החלטתי באיזו להשתמש. קרדוסו מאוד חשוב לנו".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק