ניצחון מדהים לירושלים בסביליה

יורוקאפ: שחקניו של עודד קטש ניצחו 72:76 את קחאסול בספרד. וויל סולומון עלה פצוע אבל תרם 26 נק'

יום שלישי 23 נובמבר 2010
שלמה חסיד

 העונה האירופית המרשימה של הפועל ירושלים ביורוקאפ נמשכה הערב, כאשר הקבוצה של עודד קטש ניצחה 72:76 את קחאסול בסביליה. כוכב המשחק היה וויל סולומון שעלה לשחק פצוע, אבל הצליח להשחיל 26 נק' ולבסס את ניצחון קבוצותו.

ברבע הראשון בולוק הוביל את הספרדים ל-16:20, אבל ברבע השני קלנסי חפר בצבע וירושלים רצה ל-29:40. הרבע השלישי כבר היה באחריות וויל סולומון ונגמר 51:57 לירושלים, והרבע האחרון הבליט את ג'ייסון ריץ' שעזר לירושלים לנצח 72:76.

עודד קטש אמר בסיום: "בדיוק בשביל הערך המוסף הזה הבאנו את וויל סולומון. אין הרבה שחקנים כאלה באירופה".  קטש הוסיף  לאתר הרשמי של המועדון: "הישג נפלא וניצחון חשוב, הצלחנו לשלוט בקצב המשחק כמעט לכל אורכו. הצגנו משחק הגנה אגרסיבי ופיזי והקשנו על סביליה גם בהתקפה וגם בהגנה. כל הכבוד לשחקנים שנתנו משחק יוצא מן הכלל מול קבוצה ספרדית נוקשה. הפנים שלנו קדימה והרצון הוא להמשיך את המומנטום החיובי גם באירופה וגם בליגה".

המצטיין במשחק, וויל סולומון שקלע 26 נק': "עשינו הכנה מושלמת ולמדנו את סביליה לפרטי פרטים. כל השחקנים נתנו הכל על הפרקט והניצחון בהחלט הגיע לנו. קשה לצאת מספרד עם ניצחון וזה רק מעצים את ההישג שלנו הערב. כיף לנצח, אבל עדיין מצפה לנו דרך ארוכה בכל המסגרות. זהו עוד שלב בדרך להשגת המטרות שלנו העונה".

 
,

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק