כספי, תבדוק איפה טעית

אני רואה קשר ישיר בין התערערות מעמדו של כספי בסקרמנטו לבין הקמפיין ההזוי שלו לאל על. השגריר שלנו באמריקה חייב להחליט אם הוא שחקן או פרזנטור, מה המקצוע שלו ומה החלטורה

יום רביעי 24 נובמבר 2010
שלמה חסיד

   אני לא הייתי צריך לחכות להחלטתו של מאמן סקרמנטו, פול ווסטפול, להרחיק את עמרי כספי משני משחקים בסקרמנטו בשביל להבין שכספי בצרות. כבר שבועיים קודם לכן, עם עלייתו של הקמפיין ההזוי של אל על לאוויר, בכיכובו של כספי, הבנתי שמשהו לא טוב עובר על כספי ושהוא בדרך למטה.

 מה זה הקמפיין ההזוי הזה, שאלתי את עצמי, ולא מצאתי תשובה. "הייתי שמח להגיד שעשיתי את הכול לבדי", סח שם כספי. ואני שואל, מה כבר עשית? נתת שנה סבירה על הספסל של קבוצה משנית באן.ביאיי? מישהו בכלל שמע את השם שלך מחוץ לגבולות ישראל? כבר בגיל 22 אתה מסכם את הקריירה, ומחלק קרדיטים לכל מי שצריך - לטייס, לנווט, לדיילת שמכבה את האור במטוס כשאתה חורפ - אלה האנשים שאחראים ל"הצלחה" שלך?

 "כשמקבלים לעשות קמפיין כזה עושים אותו ולא שואלים שאלות", נהם כלפי איש מקצוע בכיר, כשאמרתי לו שכספי עושה מעצמו צחוק בפרסומת הזאת. לפי דעתי, גם אם כספי הסכים להשתתף בפרסומת כזאת, אסור היה לו לבצע אותה בפוזה של כוכב שכבר הגשים את עצמו בחיים. כשאתה אומר דברים כאלה בפומבי, זה גורם לך להאמין שאתה את שלך כבר עשית, ואת העבודה השחורה אפשר מעכשיו להשאיר לאחרים.

 יש רק דרך אחת בשביל כספי לחזור לעניינים באמריקה. שישכח לגמרי מכל השטויות, ויחזור לתת את התחת באימונים ובמשחקים. כי כספי שלנו לא היה ולא יהיה כוכב, הוא פועל שחור שמרוויח את לחמו בעבודה סיזיפית. כי עם כל הכבוד לו, אין לו את אבק הכוכבים של נוביצקי, ג'ינובילי, לברון או הווארד. הוא סך הכול ילד טוב מיבנה שמנסה לגעת בחלום, ומקווה לא להסתנוור מהשטויות שכותבים עליו בכל מיני אתרים ישראלים שהפכו אותו שלא בטובתו למה שהוא בחיים לא יהיה, והכול מתוך שיקולים של עבדות לרייטינג.

 היות שאני מכיר את כספי ברמה החברית כבר שנים רבות, אני יכול לבשר לכם שהירידה אצלו היא לצורך עליה. תוך זמן קצר הוא יאסוף את עצמו, יבין את הטעויות שלו, וישתדל לא לחזור עליהן פעם נוספת. רק ככה הוא יבטיח שהוא לא יהיה אפיזודה חולפת באן.בי.איי, אלא שחקן מין המניין.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק