נאש יריץ את השוורים

המלצת NBA: שיקאגו בולס נמצאת במומנטום חיובי במיוחד, למרות ההפסד הלילה בסטייפלס סנטר מול לוס אנג'לס לייקרס. הלילה היא תתארח בפיניקס, שם מחכה לה סטיב נאש הבלתי נגמר

יום רביעי 24 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
לאחר מסע משחקים מפרך מחוץ לאריזונה, בו הובסה על-ידי אורלנדו, מיאמי ואפילו שארלוט, חוזרת פיניקס לבית החם. ב"איירווז סנטר" המקומי שיחקו "השמשות" 5 פעמים בלבד העונה, והמאזן הוא אמנם חיובי אבל לא מזהיר למדי, 2:3. במפגש הבית האחרון ניצחה פיניקס ב-6 נקודות הפרש את דנבר, אבל חשוב לציין כי גם אותם הפסדים בפתיחה היו מול לוס אנג'לס לייקרס וסאן אנטוניו.

מנגד, מגיעה שיקאגו בולס במאזן ליגה חיובי של 5:7, אבל מאזן החוץ אחרי ההפסד הלילה בלוס אנג'לס מול הלייקרס (91:98) עומד על 4:2. כפי שעשתה פיניקס בשבוע האחרון, כעת זהו תורה של הבולס לערוך את מסע משחקי החוץ ושיקאגו דווקא יכולה להתעודד נוכח התוצאות היפות. השוורים החלו עם ניצחון ביוסטון, אז הגיעו הפסד לסאן אנטוניו הנהדרת, ניצחון בדאלאס והלילה הגיע ההפסד לבראיינט וחבריו.

בנוסף לעובדה שהיא חוזרת לשחק מול הקהל שלה, בפיניקס שמחים במיוחד לראות את סטיב נאש חוזר להתרוצץ על הפרקט. השחקן הבלתי נגמר ממשיך להוביל את פיניקס גם העונה, ובמשחק האחרון לאחר שהחלים מפציעה שהפריעה לו למספר ימים הוא בלט עם 24 נקודות ו-9 אסיסטים. לבולס אמנם סגל נהדר, אבל אחרי שהריצו אותם שחקני האלופה הלילה, ספק עד כמה כוחות נשארו להם בשביל לרוץ אחרי הכדורים שיחלק לחבריו סטיב נאש.

מדובר במשחק שצפוי להיות צמוד למדי, אבל עם החזרה הביתה, היכולת הנהדרת של נאש מאז תחילתה של הליגה, העייפות המצטברת אצל שיקאגו והליין הנמוך שניתן לבולס בזכות התוצאות המרשימות שהשיגו במשחקי החוץ האחרונים, זו הזדמנות נהדרת לפיניקס להמשיך את רצף הניצחונות ולנו לנצל את הליין הנמוך.

משחק מספר 59: פיניקס סאנס - שיקאגו בולס (4+) - ההימור: 1 ביחס 1.8.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק