גוטמן: יש לנו חבורה של גברים

מאמן הפועל ת"א חגג את הניצחון המדהים של חניכיו על בנפיקה: "אין לי מילים. עשינו ניצחון ענק מול קבוצה מצויינת". דה סילבה: "שיחקנו עבור הכבוד שלנו". ערן זהבי: "ביצענו את מה שגוטמן עבד איתנו"

יום חמישי 25 נובמבר 2010
אסף בילגורי
הפועל ת"א ממשיכה לנפץ כל שיא אפשרי בתקופת אלי גוטמן והערב, היא רשמה עוד משחק בלתי נשכח ורשמה את אחד ההשגים הגדולים בתולדות המועדון, כשהביסה בביתה 0:3 את בנפיקה, קבוצה שבשורותיה משחקים כוכבים של נבחרת ברזיל ופורטוגל.

 אלי גוטמן, המאמן שניצח על המקהלה האדומה, אמר באושר בסיום: "כדורגל זה משחק שאתה אף פעם לא יודע איך הוא מתפתח. ידענו שאנחנו צריכים לשחק על התקפות מתפרצות. יש לנו שחקנים ווינרים ובאמת שאין לי מילים".

דאגלס דה סילבה: "היה מאוד קשה היום, אבל התמודדנו בצורה פנטסטית מול קבוצה כמו בנפיקה. אמרתי שזה משחק עבור הכבוד שלנו ואנחנו שיחקנו עבור הכבוד של המועדון. ידענו שאנחנו יכולים לקחת נקודות במשחק הזה כי הם לא טובים בחוץ".

"אלי גוטמן עשה עבודה מצויינת, ראינו קלטות שלהם והתכוננו מצויין. אני לא יודע איך נחגוג הלילה אבל יהיה שמח".

ערן זהבי, כובש הצמד והמצטיין במשחק היה מאושר מאוד ואמר: "תמיד האמנו בעצמנו. לא היה פה רק ערן זהבי, כל החברה עשו עבודה מצויינת. עבדנו על מה שגוטמן דיבר איתנו. הישג מדהים אבל אנחנו כבר חושבים על אשדוד".

על העובדה שהיו סקאוטים ביציע הוא אמר: "זה שנתתי צמד זה יפה, אבל בכדורגל צריך המשכיות ולא שופטים על פי משחק אחד. אני מסתכל קדימה ומה שיהיה יהיה"

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק