הצעה חלומית לבלאט מיוון

נבחרת יוון, שרוצה לבנות נבחרת שתתמודד על הזהב באולימפיאדת לונדון 2012, מציעה למאמנה הישראלי של מכבי ת"א ונבחרת רוסיה חוזה של שלוש שנים בעלות של חצי מיליון יורו לעונה. מקורב לבלאט: "דייויד יתקשה לוותר על הצעה כזו"

יום חמישי 25 נובמבר 2010
שלמה חסיד
דייויד בלאט, המאמן הישראלי של מכבי ת"א ושהוליך את נבחרת רוסיה לשמינית גמר היורובאסקט האחרון, עשוי להתמנות בקרוב מאוד למאמנה הבא של נבחרת יוון החזקה.

 ל-telesport נודע שיוון מציעה לבלאט חצי מיליון יורו לעונה, כדי שיכין אותה לאולימפיאדת לונדון 2012 בעוד כשנתיים. ביוון רוצים לבנות נבחרת חזקה מאוד שתיתן פייט לנבחרת החזקות ורואים בבלאט, שהפך את שחורציאניטיס לאחד הסנטרים הטובים באירופה, כמאמן שיכול להוליך את הנבחרת היוונית רחוק מאוד.

מקורב לבלאט, אמר היום: "ההצעה מחמיאה לו מאוד ומראה שמעריכים אותו. דייויד יתקשה לוותר על הצעה כזו שמראה שאוהבים אותו"

בקיץ האחרון הגיעה נבחרת יוון עד לשמינית גמר המונדובאסקט, שם היא נוצחה בידי נבחרת ספרד 80:72. מוקדם יותר הפסידו היוונים לבלאט ונבחרת רוסיה בשלב הבתים, 73:69. לפני כן ניצחה הנבחרת היוונית את סין (81:89), פורטו ריקו (80:83) וחוף השנהב (60:97), ורשמה אף הפסד לנבחרת המארחת טורקיה 76:65.

הישג השיא של בלאט, שהפך אותו לאחד המאמנים הבכירים באירופה, הוא כמובן הזכייה עם נבחרת רוסיה ביורבאסקט ב-2007 כנגד כל הסיכויים ועם ניצחון מדהים בגמר על המארחת מספרד, שנחשבה לפייבוריטית ברורה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק