טל חן במקום גל כהן?

מקורבים להפועל פ"ת, גיששו אצל בלמה של בני סכנין כמחליף אפשרי לבלם גל כהן, שעשוי לעזוב בפגרת החורף. הבעיה: גם מכבי פ"ת רוצה את טל חן. הפועל ת"א ומכבי חיפה מועמדות לקלוט את כהן

יום חמישי 25 נובמבר 2010
דורון ברגר
שתי הקבוצות הפתח-תקוואיות, מכבי והפועל פ"ת, מביעות עניין בבלם הוותיק טל חן, המשחק בבני סכנין. חן, ידע בשבועות האחרונים מספר עימותים עם מאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ, שאף השעה אותו במהלך השבוע מהקבוצה וחן יעדיף לעבור לקבוצה ממרכז הארץ.

חן, 30, נחשב לאחד הבלמים היציבים בישראל. הוא עבר לאחרונה להתגורר בפ"ת ויהיה מעוניין לשחק באם המושבות. לחן יש יחסים מצויינים עם נציגי מכבי והפועל פ"ת ובמיוחד עם מאמן מכבי פ"ת, פרדי דוד ונראה כי בחודש ינואר הוא ישחק באחת הקבוצות של פ"ת.

מי שיזדקקו כמעט בוודאות לבלם, הם ראשי הפועל פ"ת שנערכים לאפשרות שגל כהן יעזוב את המועדון בחודש ינואר, עם פתיחת מועד ההעברות.  כהן, מסיים בסוף העונה את חוזהו בקבוצה ויוכל לעזוב את הפועל פ"ת ללא תמורה. בהפועל פ"ת מעריכים שכהן יעזוב לאחת משתי הקבוצות הבכירות בישראל  - הפועל ת"א ומכבי חיפה ובמלאבס שוקלים חילופי שחקנים תמורת כהן.

המועמדת הבולטת לזכות בגל כהן היא מכבי חיפה, שסובלת מהיכולת החלשה של בלמי הקבוצה העונה. גם הפועל ת"א, שתיפרד מדאגלס דה סילבה ככל הנראה בינואר, מעוניינת בכהן. בהפועל מתקשים גם להאמין שואליד באדיר יוכל לשחק ביכולת גבוהה עונה נוספת ורוצים בלם נוסף לסגל.

גל כהן, נחשב לאחד השחקנים הבולטים של הפועל פ"ת בשנים האחרונות ובעונה החולפת נתן עונת שיא והצטיין לאורך כל העונה. כהן, היה מבוקש כבר בקיץ ע"י מכבי חיפה אך העיסקה לצירופו לא יצאה בסופו של דבר לפועל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק