נוריד לשחקנים המשקולות מהרגליים

מאמן מכבי ת"א יוסי מזרחי נשלח לדבר עם התקשורת אחרי תקופה של שתיקה: "אני ואבי נמני מקבלים את ההחלטות ביחד, הכל תחת שליטה ונחזור לעצמנו"

יום חמישי 25 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 בתוך כל הרעש שסובב את מכבי תל אביב, היחיד ששמו לא טיפס לכותרות הוא של המאמן יוסי מזרחי, שמקבל חסינות כיוון שכל האש מופנית למנג'ר אבי נמני. אולם היום בקריית שלום דווקא מזרחי נשלח לדבר עם התקשורת.

וכה אמר המאמן הותיק: "בתקשורת יכולים לרשום עלינו מה שרוצים, זו זכותם של העיתונאים וחלק מהביקורות עלינו צודקות, אבל אנחנו לא נבהלים. אנחנו יודעים בדיוק מה לא דופק במכבי תל אביב ונדאג לטפל בזה בהקדם. הכל יהיה בסדר ונרווץ למעלה עד סוף העונה".

על היחסים שלו עם אבי נמני אמר מזרחי: "היחסים בינינו הם מצויינים. אנחנו מתייעצים על כל דבר ועובדים בשיתוף פעולה מלא. כל ההחלטות מתקבלות על דעת שנינו ושנינו אחראים למצב של הקבוצה. שנינו גם נדאג לחלץ אותה מהמצב הרע ולהחזיר אותה לדרך הניצחונות".

על התקופה הרעה שעוברת על מכבי, אמר מזרחי: "קורה שלא הולך. ידענו שיהיה לנו משבר. אחרי פתיחת העונה הטובה שלנו כולם כבר הכתירו אותנו וידענו שיהיו רגעים שלא יילך. אבל ניצחון אחד יכול לשים מאחור את התקופה הזאת ואני מקווה ומאמין שכבר ביום שני בנתניה יהיה אפשר לחזור לשחק כדורגל טוב ואולי גם לרשום ניצחון. אנחנו נדאג להוריד מהשחקנים את המשקולות שיש להם על הרגלים ויהיה בסדר"...

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק