4

לירן מלאכי הודח בשנייה האחרונה

אליפות העולם בטקוואנדו: הישראלי שהיה הראשון להיכנס לתחרויות, סיים את דרכו בסיבוב הראשון אחרי הפסד כואב ממש בשנייה האחרונה. ביום שלישי תיכנס לתחרויות אלופת אירופה, יעל גטרר

יום ראשון 01 מאי 2011
שלמה חסיד
 אליפות העולם בטאקוונדו החלה הבוקר בקוריאה. לירן מלאכי היה הספורטאי הישראלי הראשון שנכנס לזירה במשקל עד 58̠ק"ג והוא סיים את דרכו בסיבוב הראשון אחרי הפסד כואב בשנייה האחרונה של הקרב.

מלאכי הוביל לאורך כל הקרב מול ההודי אמן קומר. שניה לסיום ביתרון 9 : 7 לישראלי ההודי שיחרר בעיטה לראשו של מלאכי,השופטים אישרו את המהלך וההודי ניצח 10 : 9 לאחר שהערӢור של מאמן הנבחרת יחיעם שרעבי לא התקבל.

מחר לא יתחרו ישראלים וביום שלישי יעלו בת אל גטרר אלופת אירופה במשקל עד 57 ק"ג ואלון אלבוחר במשקל עד 68 ק"ג. רון אטיאס אלוף אירופה לקדטים הצטרף לחבריו לאחר שהמריא לאליפות יומיים לאחר שאר המשלחת̠בעקבות פטירתו של אביו. אטיאס יתחרה ביום רביעי.

מנכ"ל התאחדות הטאקוונדו מישל מדר השתתף בישיבת ההנהלה של ההתאחדות העולמית שאישרה את צירופן של חמש  מדינות נוספות להתאחדות העולמית.

כעת עם 197 מדינות מסונפות התאחדות הטאקוונדߕ היא השביעית בגודלה מבין הענפים האולימפיים. נבחרת הנוער של ישראל הוזמנה למחנה אימון בקוריאה בקיץ.

תגובות

טלספורט בפייסבוק