סקרמנטו הובסה. 9 נק' לכספי

קבוצתו של ווסטפול רשמה הפסד שלישי ברציפות, הלילה מול הקבוצה החלשה בליגה, לוס אנג'לס קליפרס בתוצאה 82:100. עמרי כספי שותף 19 דקות. אטלנטה לא התקשתה מול וושינגטון וניצחה 96:116

יום שישי 26 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

עמרי כספי אמנם חזר לרוטציה של פול ווסטפול וסקרמנטו, אבל איתו או בלעדיו ממשיכים הקינגס במגמת הצניחה. סקרמנטו רשמה הערב את הפסדה השלישי ברציפות העונה והעשירי מתוך 14 משחקים בלבד, הלילה בלוס אנג'לס מול הקבוצה החלשה ביותר בליגה - לוס אנג'לס קליפרס שניצחה בתוצאה 82:100.

לקליפרס זהו היה הניצחון השני ברציפות ובסה"כ השלישי העונה, מאזן של 13:3, אבל כעת ניתן לראות שמול סקרמנטו גם קבוצות בעלות מאזן שכזה זוכות להביס את היריבה האומללה. עמרי כספי זכה ל-19 דקות משחק בהן קלע 9 נקודות וקטף חמישה כדורים חוזרים.

ללא עמרי כספי בחמישייה, סקרמנטו פתחה את המשחק היטב ואף השכילה לעלות עד יתרון של 7 נקודות כבר בדקות הפתיחה, יתרון השיא שלה במשחק. ולמרות זאת, ראו "המלכים" את בלייק גריפין ואריק גורדון סוחפים את חבריהם ליתרון 25:30 אחרי 12 דקות הפתיחה.

אחרי רבע שני שקול במיוחד ויתרון של 6 נקודות בלבד במחצית לטובת הקליפרס, התפרקה סקרמנטו במחצית השנייה, החצי הטוב שלה בדר"כ, נקלעה לפיגור של 20 נקודות וברבע האחרון של המשחק קלעה סקרמנטו 13 נקודות בלבד  אל מול 16 של הקליפרס, אולי באחד הרבעים היותר גרועים שראינו העונה בליגת הכדורסל הטובה בעולם.

הקלעים הבולטים בסקרמנטו היו לאנדרי עם 18 נקודות וההד עם 15. טייריק אוואנס שיחק 38 דקות והיה חלש במיוחד. הסטאר של ווסטפול קלע 8 נקודות בלבד ומסר 5 אסיסטים. בצד השני, אריק גורדון סיים כקלע המוביל של הקליפרס עם 28 נקודות. בלייק גריפין קלע 25.

במשחק נוסף שנערך הלילה לא התקשתה אטלנטה הוקס בביתה מול וושינגטון וויזארדס וניצחה 96:116.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק