9 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם 9 המלצות למשחקי הכדורגל מהליגה הצרפתית השנייה. הכנסו וצפו בהמלצות

יום שישי 26 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 צרפתית שניה:

אביאן - גרנובל - 1 (יחס 1.40)

אביאן מדורגת במקום הרביעי בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף. היא תארח היום את סוגרת הטבלה גרנובל שמפסידה בשני משחקי החוץ האחרונים שלה והיא אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון. גרנובל חלשה מאוד, במיוחד במשחקי החוץ שלה ולדעתי אביאן תשיג היום ניצחון שני רצוף.

אז'קסיו - בולון - X (יחס 2.60)

אז'קסיו מדורגת במקום התשיעי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד שהגיע אחרי שלושה ניצחונות ותיקו. היא תארח היום את בולון שמדורגת במקום העשירי בטבלה כשזו מפסידה במחזור האחרון, זאת אחרי ניצחון ושלוש תוצאות תיקו. על הנייר שתי הקבוצות דיי שוות, היתרון היחיד במשחק הזה הוא לצידה של אז'קסיו בגלל הביתיות. בכל זאת אני מאמין שהמשחק הזה יהיה צמוד ולמרות היכולת הלא רעה של אז'קסיו, אני מאמין שבולון מסוגלת להוציא ממנה לפחות תיקו. אני מסמן כאן X.

ואן - אנז'ר - 1 (יחס 2.05)

ואן מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדי חוץ רצופים ואחרי חמישה משחקים ללא ניצחון. היא מדורגת במקום ה-17 בטבלה והיא תארח היום את אנז'ר שמדורגת במקום ה-13 בטבלה. אנז'ר מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה בתוספת של שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו. ואן פתחה את העונה לא רע אך נחלשה מאוד בתקופה האחרונה. אנז'ר מהצד השני לא מרשימה כל כך במשחקים שלה, היא לא ממש יציבה ולדעתי ואן תנצל את הביתיות שלה בכדי לחזור מעט למסלול. אני מסמן כאן 1.

טרואה - לה האבר - 2 (יחס 2.70)

טרואה מדורגת במקום השמיני בטבלה כשהיא אחרי שלושה הפסדים רצופים ואחרי חמישה משחקים ללא ניצחון. לה האבר שתשחק מול ההיום מדורגת במקום השלישי בטבלה כשהיא מפסידה במחזור האחרון זאת אחרי שלושה ניצחונות ותיקו. טרואה בסך הכל קבוצה לא רעה אך משהו רע עובר עליה בחודש האחרון. לה האבר שהפסידה במחזור האחרון, תנסה לנצל את החולשה וחוסר יציבות של המארחת בכדי לנצח אותה בחוץ. אני מסמן כאן 2.

לאבאל - איסטרס - X (יחס 2.75)

לאבאל מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא אחרי הפסד במחזור האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות ותיקו. היא תארח היום את איסטרס שמתאוששת לה אחרי תקופה לא טובה והיא מנצחת בשני המשחקים האחרונים שלה. שתי הקבוצות מאוד לא יציבות, איסטרס חלשה במשחקי החוץ שלה אך אחרי שני ניצחונות רצופים אני נותן לה מעט קרדיט ומהמר כאן על חלוקת נקודות שווה. חזקו ב-2 ביחס גבוה.

מץ - סדאן - 2 (יחס 2.40)

מץ מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה עם שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סדאן שמדורגת במקום השני בטבלה כשזו מנצחת בשני משחקים מתוך שלושת המחזורים האחרונים. מץ שהיתה לקבוצת צמרת בשנים האחרונות מתמודדת אחרי 14 מחזורים בתחתית הטבלה בעוד שסדאן תיאבק את תום העונה על ההעליה לליגה הראשונה. מץ נראית לא טוב, היא חלשה מאוד העונה לעומת סדאן שמפתיעה משחק אחרי משחק. סדאן אמנם הפסידה במשחק החוץ האחרון שלה אך מול מץ המתפוררת היא יכולה לחזור עם ניצחון גדול. חזקו ב-X.

נאנט - קלרמונט - 1 (יחס 1.70)

נאנט מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא אחרי ניצחון אחד וארבע תוצאות תיקו בחמשת המשחקים האחרונים שלה בליגה. היא תארח היום את קלרמונט שמדורגת במקום ה-15 בטבלה כשזו מפסידה במחזור האחרון, זאת אחרי שלוש תוצאות תיקו. קלרמונט לא קבוצה גדולה, בטח שלא במשחקי החוץ שלה, נאנט שלא ממש מצליחה לנצח בקלות במחזורים האחרונים יכולה לעשות זאת אולי היום מול קלרמונט. אני מסמן כאן 1.

ריימס - נים - 1 (יחס 1.75)

ריימס מדורגת במקום ה-18 בטבלה כשהיא אחרי שלושה הפסדי חוץ רצופים ושני ניצחונות בית רצופים. היא תארח היום את נים שמדורגת במקום ה-14 בטבלה כשזו מנצחת במחזור האחרון זאת אחרי שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו. נים משחקת חלש מאוד במשחקי החוץ שלה ומנה שמנחם את ריימס זה היכולת במשחקי הבית שלה. היא אמנם קבוצה חלשה מאוד העונה אך מול נים בבית זה אמור להסתיים בעוד ניצחון ביתי.

שאטורו - דיז'ון - 1 (יחס 1.65)

שאטורו מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא אחרי שני ניצחונות רצופים. דיז'ון מהצד השני במקום ה-1 בטבלה עם שני הפסדים, תיקו אחד וניצחון אחד בארבעת המשחקים האחרונים שלה. דיז'ון לא יציבה בתקופה האחרונה ולמרות הניצחון שלה במחזור האחרון, אני מאמין ששאטורו בבית תשיג את הניצחון השלישי הרצוף שלה.


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק