עזרן מעניק הזדמנות אחרונה

חלוץ מכבי ת"א, יניב עזרן חזר השבוע מברצלונה שם עבר טיפול בברכו. אם לא יצליח לחזור ולשחק, עשוי לפרוש מכדורגל בשבועות הקרובים. נמני ומזרחי? הם מתכננים מהפיכה בהרכב. עטר ומלול התאמנו

יום שישי 26 נובמבר 2010
שלמה חסיד
במכבי תל-אביב ממשיכים בהכנות למשחק הליגה ביום שני (20:45) בחוץ מול מכבי נתניה. במכבי ת"א היו מודאגים במיוחד מכך שאלירן עטר הפצוע כנראה לא יוכל לשחק, ואף תירגלו את יובל אבידור במקומו בהרכב הפותח במהלך האימונים האחרונים, אך אלירן עטר, כמו גם דור מלול, הצליחו להתאמן כרגיל הבוקר (שישי) ואם יהיו כשירים לחלוטין צפויים השנים להמשיך בהרכב הפותח.

פצוע אחר במכבי ת"א הוא החלוץ יניב עזרן, ששב במהלך השבוע מברצלונה, שם קיבל טיפול נוסף בברכו הפגועה. במכבי ת"א מספרים שערן החליט לתת לעצמו הזדמנות אחרונה לנסות ולחור לשחק כדורגל. החלוץ ינסה להתאמן בשבועות הקרובים, ואם יוכל לחזור לשחק הוא יושאל ככל הנראה לקבוצה אחרת בחלון ההעברות הקרוב בחודש ינואר.

הבעיה הגדולה של יניב עזרן תהיה אם הוא לא יצליח לשחק. במקרה כזה, עזרן ייאלץ לעבור ניתוח נוסף אם יחליט לנסות לשקם לעצמו את הקריירה. ככל הנראה, באם עזרן לא יוכל לחזור ולשחק בחודש הקרוב, הוא יחליט על פרישה מוקדמת מכדורגל לאחר כמעט ל-3 שנים בהן מיעט לשחק והרבה לבלות בחדרי ניתוח ובצידי מגרש האימונים. 

ובחזרה למשחק בנתניה. כרגיל בכל המשחקים האחרונים, המנג'ר אבי נמני והמאמן יוסי מזרחי צפויים לערוך מספר שינויים בהרכב הפותח, אם כי הפעם מדובר גם בשינויים שעשויים להתרחש בשל פציעות. כאמור, אלירן עטר בספק גדול למשחק בעקבות הפציעה, כמו גם דור מלול. חאריס מדוניאנין, שפתח בהרכב מול עירוני ק"ש, עשוי למצוא את עצמו על הספסל לאור יכולתו המאכזבת.. יואב זיו עשוי לחזור לחוליית ההגנה במקום מלול שלא ברור אם ישחק. ג'יבריל סידיבה צפוי לזכות שוב בחולצת ההרכב, לאחר שפתח על הספסל בשבוע שעבר מול ק"ש. 

אצל אוהדי מכבי ת"א קיימת אכזבה רבה מכך שהמשחק בנתניה יחל בשעה 20:45 והאוהדים לא יזכו לצפות במשחק ה"סופר-קלאסיקו" בין ברצלונה וריאל מדריד, משחק שייפתח בשעה 22:00. אוהדי מכבי נתניה המתגוררים בסמוך למגרש יזכו לראות את המחצית השנייה, אך אוהדי מכבי ת"א ייאלצו להסתפק בשידור החוזר או בתקצירים. במכבי ת"א היו משוכנעים שהמשחק יוקדם לשעה 20:00.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק