לא כבשו בדרבי? לא נורא

אלישע לוי ממשיך לתת את הקרדיט לאותם 11 שפתחו בדרבי מול הפועל חיפה ביום שני האחרון: "אם היינו מנצחים את הדרבי היו מדברים אחרת. אנחנו צריכים לייצר יותר מצבים"

יום שישי 26 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

ביום שני האחרון איבדה מכבי חיפה 2 נקודות ליגה יקרות כסיימה את הדרבי מול הפועל חיפה בתיקו 0:0, תוצאה שאף השאירה את קריית-שמונה לבדה בפסגת ליגת העל, אבל אלישע לוי היה מרוצה, ככל הנראה, והחליט לתת את הקרדיט לאותם 11 שפתחו בהרכב גם במשחק החוץ מול הפועל אשקלון (שבת, 17:15).

באימון יום שישי הקרין אלישע לוי לשחקניו מספר קטעי וידאו ממשחק הליגה האחרון, בו הקבוצה כאמור לא מצאה את הרשת ואמר: "יש הרבה דברים חיוביים במשחק הזה. אנחנו חייבים לדעת לייצר יותר מצבים מול קבוצות שמצופפות. חייבים להשתפר. אם היינו מנצחים את הדרבי כולם היו מדברים אחרת, אנחנו בתקופה טובה ומשתפרים ממשחק למשחק".

בתוך כך, ליאור רפאלוב השלים אימון מלא והוא כמובן יפתח ב-11. מי שייעדרו מהמשחק הם שלומי אזולאי הפצוע ועלי עותמאן החולה שכלל לא יתלבשו. על ספסל הקבוצה יחכו לדקות משחק אייל גולסה ועידן ורד.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ'; אייל משומר, שי מיימון, אריק בנאדו, פיטר מסיללה; ג'ון קולמה, גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב, יניב קטן; מוחמד גאדיר ו-ולאדימיר דבאלשווילי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק