8 המלצות WINNER לשבת

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם 8 המלצות למשחקי הכדורגל מהליגה בספרד, הליגה האיטלקית, הליגה הגרמנית וליגת ווינר בישראל. הכנסו וצפו בהמלצות

שבת 27 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

ליגה גרמנית

המבורג - שטוטגרט - 2 (יחס 3.15)

המבורג מדורגת במקום התשיעי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה, כל הארבעה הם הפסדי חוץ. בבית היא בסך הכל אחרי שני ניצחונות ותיקו. המבורג תארח היום את שטוטגרט החלשה שמדורגת במקום ה-16 בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי הפסד מול קלן, תיקו מול קייזר 3-3 ושני ניצחונות רצופים, 6-0 על ברמן ו-3:0 על חטאפה בליגה האירופית. המבורג תחסר למשחק היום לא מעט שחקנים.. בין הרשימה יש את אליה, קאקאר, מאטיינסן, סטפנאק, יאנסן, בנחאמין, האוגו ואת קאסטלן. שטוטגרט תחסר בסך הכל שני שחקנים, את החלוץ האודל ואת המגן בולארוז. המבורג חלשה מאוד בתקופה האחרונה, שטוטגרט שאמנם מדורגת בתחתית הטבלה, מראה מדי פעם סימנים של קבוצת צמרת... יש לי הרגשה ששטוטגרט תחזור היום מהמבורג בידיים מלאות.

קייזרסלאוטרן - שאלקה - X (יחס 2.75)

קייזר מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשהי אמגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה כשהיא כובשת בארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה, שלושה שערים למשחק בממוצע. היא מנצחת 3-1 את נירנברג במחזור האחרון, מסיימת בתיקו 3:3 מול שטוטגרט, מנצחת 3-0 גם את בילפילד בגביע וגם את גלאדבך בליגה ובין לבין מפסידה במשחק אחד 3-1 לבאייר לברקוזן. מול קייזר תשחק היום שאלקה שהתעוררה יפה מאוד. שאלקה מדורגת במקום ה-15 כרגע כשהיא בסימן עליה והתאוששות. היא מביסה 3-0 את ליון במשחק האחרון בליגת האלופות, לפני כן בליגה היא שוחטת 4-0 את ורדר ברמן וגם לפני שבועיים 3-0 את סט פאולי בליגה. במשחקי החוץ שלה היא מסיימת בשלוש תוצאות תיקו מתוך ארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. קייזר תחסר למשחק היום ארבעה מגנים, פטסוס, דיק, רודניי ואת סימיוניק. שאלקה מהצ דהשני תחסר למשחק היום שלושה מגנים, פאנדר, פלסטאן ואת סארפי ושלושה קשרים, מוריץ, קניה ואת הוגלנד. שאלקה בהתאוששות אבל בחוץ היא לא מצליחה להשיג כמעט ניצחונות, על הנייר קייזר קבוצה חלשה יותר ממנה אך היא בכושר טוב לאחרונה. ההימור שלי, תוצאת תיקו.

ליגה ספרדית:

סראגוסה - ויאריאל - 2 (יחס 1.95)

סראגוסה סוגרת את הטבלה עם שמונה נקודות בלבד מתוך 36 אפשריות כשהי אמגיעה למשחק היום אחרי תיקו 1-1 מול חטאפה ושני הפסדים קודם לכן מול סביליה ובטיס בבית. סראגוסה תארח היום את ויאריאל שמדורגת במקום השלישי בטבלה כשזו מסיימת בתיקו 1-1 מול ולנסיה במחזור האחרון, זאת אחרי הפסד לברצלונה 3-1 בחוץ ושני ניצחונות רצופים 2-0 בגביע על פולידפורטיבו ו-4:1 בליגה על בילבאו. סראגוסה תחסר למשחק היום את הקשרים פונזיו ואת הריירה ובנוסף אליהם גם המגן לנזארו והחלוץ אוצ'ה יעדרו. ויאריאל מהצד השני תחסר למשחק היום את המגן קאפדווילה ואת הקשר ואלרו. ויאריאל אמנם לא משחקת טוב בשני המשחקים האחרונים שלה אך חשוב לזכור שהיה מדובר במשחקים מול ברצלונה וולנסיה, שתיים מהגדולות של הליגה הספרדית. סראגוסה לא נמנית עם הקבוצות הגדולות כשהיא בדרך לליגה השניה. ויאריאל לדעתי תצא מהמשחק הזה עם שלוש נקודות חשובות.

אתלטיקו מדריד - אספניול - 1 (יחס 1.50)

אתלטיקו מדריד מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא בכושר טוב והיא אחרי שני ניצחונות ליגה רצופים 4-2 מול סוסיאדד בחוץ ו-3:0 בבית על אוסאסונה. בסך הכל מדריד אחרי שלושה ניצחונות, הפסד אחד ותיקו בחמשת המשחקים האחרונים שלה. מולה תשחק היום אספניול שמדורגת במקום הרביעי בטבלה. אספניול מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה משחקים ללא הפסד בהם היא משיגה שני ניצחונות ליגה, תוצאת תיקו נוספת בליגה ועוד אחת בגביע מול ויאדוליד. מדריד תחסר למשחק היום את בורחה ואת השוער המשני אסיירחו, שני שחקני ספסל בכל מקרה. אספניול מהצד השני עם רשימה ארוכה מאוד כשמי שלא ישחק אצלה הם קורו, דוד גארסיה, ויקטור רואיז, אלדו בוצ'ר, גאלאן, דה לה פניה ואת פילפה מאטיוני. אספניול בסך הכל קבוצה חזקה מאוד אך לדעתי אתלטיקו מדריד שנמצאת בכושר מצויין תנצל את הביתיות שלה ואת רשימת החיסורים הגדולה של האורחת והיא תנצח היום בפעם השלישית ברצף. חזקו ב-X.


ליגה איטלקית:

סמפדוריה - מילאן - 2 (יחס 1.90)

סמפדוריה מדורגת במקום השמיני בטבלת הליגה האיטלקית כשהיא מנצחת במחזור האחרון 3-2 בלצ'ה, זאת אחרי הפסד לפארמה ושלוש תוצאות תיקו. סמפדוריה תפגוש היום לצערה את מילאן שנמצאת בכושר הטוב ביותר כרגע בליגה האיטלקית כשזו אחרי חמישה ניצחונות רצופים, 2-0 על אוקזר בליגת האלופות במחזור האחרון, וארבעה ניצחונות ליגה רצופים מול פיורנטינה, אינטר, פאלרמו ועל בארי. סמפדוריה תחסר למשחק היום את הקשרים פדאלינו ואת סמיולי, את המגן זאורי ואת החלוץ אנתוניו קסאנו. מילאן מהצד השני תחסר למשחק היום את פירלו, פאטו, איזנאגי, אודו ואת לוקה אנטוניני. למרות הרשימה הזאת מילאן מציגה משחקים נהדרים ואין סיבה שגם היום מול סמפדוריה בחוץ היא לא תציג את אותה היכולת כפי שהציגה במשחקים האחרונים שלה. מילאן אמורה לנצח גם במשחק הזה. כל תוצאה אחרת לדעתי, תהיה הפתעה קטנה.

יובנטוס - פיורנטינה - 1 (יחס 1.45)

יובה מדורגת במקום הרביעי בטבלה, היא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו בחמשת המשחקים האחרונים שלה. במחזור האחרון היא מנצחת 2-0 בגנואה. פיורה שתשחק מולה היום מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדי חוץ רצופים 1-0 מול מילאן ו-3:2 מול רומא. בין לבין היא מנצחת בבית את צ'זנה ואת קייבו. שתי הקבוצות יגיעו למשחק היום חסרות לא מעט שחקנים. יובה תחסר את בופון, רינאודו, גרייגרה, דה קגלי, מארטינז, אמורי ואת אקווילארי. פיורה מהצד השני תחסר את ג'ובטיץ', זאנטי, מונטליביו, מוטו, נאטאלי ואת השוער פריי. אין ספק שהחיסורים של פיורה משמעותיים יותר והיכולת של יובה עם החיסורים שלה לאחרונה טובה בהחלט. אני מהמר כאן על ניצחון ביתי של יובה.


ליגת העל:

קרית שמונה - מכבי פתח תקווה - X (יחס 2.90)

מוליכת הטבלה קרית שמונה מגיעה למשחק היום כשהיא אחרי שני ניצחונות ליגה רצופים 1-0 על מכבי ת'א ו-3:0 על מכבי נתניה ובכך היא שומרת על יתרון של נקודה אחת על מכבי חיפה. היום תשחק קרית שמונה מול מכבי פתח תקווה שמגיעה למשחק היום אחרי תיקו 1-1 בבית מול עכו, ניצחון 1-0 על אשקלון ושני הפסדים רצופים 4-1 לבני יהודה בגביע הטוטו ו-3:2 בבית להפועל חיפה. מכבי פתח תקווה ממש לא יציבה בתקופה האחרונה. אצל קרית שמונה יש מכת פציעות לא קלה. סאלח חסארמה המגן בספק למשחק כאשר גם וויאם עמאשה ואלרואי כהן נמצאים בספק גדול למשחק. גם הקשר וויליאם נג'ובו היה פצוע השבוע ולא התאמן, הוא יפתח על הספסל. אצל פתח תקווה יש פצוע אחד, מוראד מגמאדוב שאותו יחליף המוזמן הטרי לנבחרת ישראל, ניצן דמארי. בנוסף להעדרותו של מגמאדוב, גם סבסטיאן סנסוני יעדר בעקבות כרטיס אדום שספג במשחק מול עכו. קרית שמונה מחפשת ניצחון נוסף אך הפעם מדובר בקבוצה חזקה מאוד. פתח תקווה כפי שציינתי אמנם לא יציבה אך בקבוצה משחקים מספיק שחקנים טובים כמו עומר גולן, זנדברג, טל בן חיים, יוסי אופיר ועוד לא מעט שחקנים שיעשו צרות לקבוצה מהצפון. אני מסמן כאן X.

הפועל חיפה - בית'ר ירושלים - 1 (יחס 2.40)

אחרי ה-8:0 שלא שיקף והתיקו מול הפועל ת'א בליגה בית'ר ירושלים היתה אמורה לצאת לדרך חדשה... היא אמנם ניצחה במחזור האחרון את הפועל רמת גן החלשה אך זה התחיל רע מאוד עם פיגור 2-0 בבית וניצחון דחוק 3-2 שהיה דיי בפוקס כמו שאומרים. בית'ר ירושלים יוצאת היום לקרית אליעזר, מגרש בו היא כבר לקחה העונה נקודה אחת ממכבי חיפה רק שהפעם מדובר בהפול חיפה שמגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף מול מכבי חיפה ומול הפועל ב'ש. לרעתה של הפועל חיפה יאמר שהיא לא הצליחה לנצח בקרית אליעזר בששת המשחקים האחרונים שלה, בהם היא משיגה שלושה הפסדים ושלוש תוצאות תיקו. בית'ר ירושלים מהצד השני לא ניצחה העונה משחק חוץ והפעם האחרונה שבית'ר ניצחה מחוץ לטדי, זה היה בעונה שעברה מול אשדוד, ואם מדברים על משחק בין בית'ר ירושלים להפועל חיפה אז רק נציין שבית'ר לא ניצחה את הפועל חיפה בקרית אליעזר כבר 17 שנה ! לסגל של בית'ר חוזר קובי מויאל שהיה פצוע בתקופה האחרונה. בחוד הקבוצה ישחקו יבואה ועזריאל שכיכב מול רמת כן, כשמי שיעדר מהסגל של בית'ר הוא דריו פרננדס הפצוע. אצל הפועל חיפה חוזר לספסל סאשה סטויאנוביץ', כאשר גולן חרמון פצוע ולא ישחק. בית'ר ירושלים תנסה באמת לצאת לדרך חדשה עם ניצחון בקרית אליעזר אבל אני מאוד סקפטי. למרות הניצחון במחזור האחרון והתיקו מול הפועל ת'א.. המראה הזה של בית'ר מאוד משקר. קשה לי להאמין שבית'ר ירושלים תפתח את מסע ההצלחות שלה מול הפועל חיפה בחוץ, קבוצה שאמנם לא ניצחה בבית בשישה משחקים רצופים אך בכל זאת, מדובר בקבוצה לא רעה בכלל. עדן בן בסט ינסה להמשיך את היכולת שלה מהמשחקים בהם חיפה ניצחה וההימור שלי נוגד את הרצון שלי.. לדעתי הפועל חיפה תחזיר את בית'ר ירושלים לקרקע, ותנצח אותה.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק