מיאמי וממפיס רוצות לעשות 0:2

המלצת WINNER NBA: משחק מספר 2 בחצי גמר הפלייאוף: מיאמי מול בוסטון, ממפיס מול אוקלהומה. עוד לכלה דרמטי בליגה הטובה בעולם

יום שלישי 03 מאי 2011
שלמה חסיד

מיאמי תפגוש את בוסטון בניסיון לעשות 0-2, אחרי ניצחון 90-99 במשחק הראשון. פול פירס כוכב בוסטון הגדיר כ"אנוכית" את התנהגותו במשחק האחרון, אבל טען כי הוא חש קורבן יותר מאשר תוקפן, כאשר הורחק משדה המשחק שבע דקות לסיום בעבירה טכנית כפולה, והותיר את חבריו חשופים במערכה בדרך להפߡד הבלתי נמנע. מיאמי הצליחה במשחק הראשון גם כי הכניסה את ראג'ון רונדו לבעיית עבירות ולא נתנה לקווין גארנט חופש בהתקפה, מה שגרם לאורחים להחמיץ 20 מ-26 הזריקות שלהם במשחק הראשון.

לברון ג'יימס שסיים את המשחק עם 22 נקודות אמר: "הפۜייאוף מצא אותנו מפוקסים בהגנה. אין כאן מקום לטעויות כי אין זמן לתקן. אם נעשה 0-2 זה יהיה צעד משמעותי וזו המטרה שלנו, למרות שלדעתי יהיה משחק יותר קשה הלילה". אחרי לא מעט ספקולציות, מאמין מאמן בוסטון דוק ריברס כי שאקיל אוניל חוזר הלילה לפעילות.
<ɢr/> משחק מספר 11: מיאמי היט - בוסטון סלטיקס (6+), ההימור: 2

במשחק המקביל זק רנדולפ ומארק גאסול שקלעו במשחק הקודם 54 נק' ביחד במדי ממפיס, וליקטו יחדיו 23 ריבאונד נראו גדולים על אוקלהומה במשחק הראשון. הלילה חוזר הביג-מן שӜ אוקלהומה קנדיק פרקינס במטרה לנסות לאזן את יחסי הכוחות, אחרי שראה את הממפיס קולעים במשחק הראשון 52 נק' מאזור הצבע - נתון שלא נקלע העונה נגד אוקלהומה באולמה חוץ מהלוס אנג'לס לייקרס שקלעה כך במשחק מממנו פרקינס נעדר.

מבט אל הליגה הרגילה מלמד שהגריזלי'ז ניצחו בשלושה מארבעת משחקיהם מול אוקלהומה מה שמלמד כנראה על בעיה בסיסית שיש לאוקלהומה מול ממפיס בפיזיות. זק רנדולפ, הדבר הגדול הנוכחי באן.בי.איי, שובר שיאים חדשים בגזרת הבק טו בק. אחרי שרק לפני ארבעה ימים הוא קלע 31 נק' במשחק מס' 6 בו נפנף את סן אנטוניו ߔוא קלע כעבור יומיים 34 נק' במשחק מס' 1 בו ניצחה קבוצתו את אוקלהומה והוכיח כי כל הסופרלטיבים שקיבל מוצדקים.

משחק מספר 16: אוקלוהומה סיטי - ממפיס גריזליס (7+), ההימור: 2

תמונה: getty images

תגובות

טלספורט בפייסבוק