אין קהל יש כדורגל

הליגה האיטלקית הוחזרה לפעילות היום כאשר רוב האצטדיונים היו ריקים. אינטר ניצחו,0:2 , הרוסונארי ניצחו 1:2 , רומא הביסו את פארמה 0:3

יום ראשון 11 פברואר 2007
רום קורצברג
לאחר פגרה בת שבוע, עקב ההתפרעויות בדרבי הסיצילאני שבו נרצח שוטר , הליגה האיטלקית הוחזרה לפעילות כאשר חלק מהמשחקים נערכו ללא קהל. רונאלדו בהופעת הבכורה שלו במילאן שיחק טוב אך לא כבש.

מילאן - ליבורנו 1:2

הרוסונארי ניצחו עם השיינים לאחר משחק עיקש של ליבורנו. הקבוצה נהנתה מעידוד חלקי כאשר רק לבעלי המנויים ניתנה זכות כניסה,ווקצת פחות מחצי אצטדיון היה מלא.
גטוסו העלה את מילאן ליתרון בדקה ה29 לאחר בישול של אוליברה אך היתרון לא החזיק מעמד הרבה זמן וכ-2 דקות מאוחר יותר,כבש לוקארלי את השיוויון.

רונאלדו נכנס בדקה ה63 אבל לא הביא שינוי גדול והוא עוד יצטרך להיכנס לכושר. בדקה ה67 בעיטה אדירה של יאנקולובסקי מצאה את הרשת והבטיחה שהנקודות ישארו במילאנו.

קייבו-אינטר 2:0

אם בקייבו מהתחתית האמינו שם יכולים להפתיע מול אינטר, דקה לאחר פתיחת המשחק התקוות שלהם התנפצו, כאשר אדריאנו כבש את הראשון. במחצית השניה קרספו הכפיל את התוצאה בבעיטה מחוץ לרחבה. המשחק נערך ללא קהל מכיוון שאצטדיון בקייבו לא עומת בסטנדרטים.

רומא-פארמה 0:3
אצטדיון מלא חיכה לטוטי וחבורתו שחזרו מהפגרה בגדול עם ניצחון מוחץ על פארמה.
במחצית הראשונה לא נרשמו ארועים משמעותיים אבל מה שספאלטי אמר לחניכיו בהפסקה עבד מכיוון שלאחר ההפסקה רומא עלתה בטירוף וכבור-5 דקות הבקיעה את הראשון כאשר פיזארו הגביה לטוטי שנגח פנימה ו0:1 לרומא. בדקה ה-66 פרוטה הבקיע את השני ובתופסת הזמן טאדיי קבע 0:3.


שאר המשחקים:

פיורנטינה – אודינזה 0:2

סמפדוריה – אסקולי 0:2

פאלרמו – אמפולי 1:0

מסינה – קטאניה 1:1

קליארי – סיינה 2:2

טורינו – רג'ינה 2:1

אטלאנטה – לאציו 0:0

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק