מיאמי רוצה להתאושש מול וושינגטון

המלצת WINNER NBA: פתיחת העונה האיומה של מיאמי עשויה להיפסק הלילה במפגש מול הוויזארדס שטרם ניצחו העונה בחוץ. לברון רוצה לחמם את הידית לקראת הנסיעה חזרה לקליבלנד בסוף השבוע

יום שני 29 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 מיאמי היט תארח הלילה את ווינשגטון וויזארד'ס למשחק שבו היא חייבת לנצח נוכח יחסי הכוחות, ובכך לסמן את היציאה ממשבר פתיחית העונה שלה.

מיאמי נמצאת במאזן של 9:8, ויש לה עוד שני משחקים לשחק בביתה, הלילה וביום ד' מול דטרויט,  לפני המפגש המעניין בין שחקנה לברון ג'יימס לקליבנד בסוף השבוע.   

ביום שבת הפסידה מיאמי בפעם הרביעית בחמשת משחקיה האחרונים, 95:106 בדאלאס, כשג'יימס קולע 23 ולוקח 8 ריב'. דווין וויד קלע 22 ולקח 9ריב'. היתה זו הפעם השישית ברציפות שההיט קולעים פחות ממאה נקודות, ואחוז הקליעה שלהם במשחק עמד על 41.3 בלבד. 

הוויזארדס לעומת זאת הפסידו בכל 7 משחקי החוץ שלהם עד עכשיו. בשבת הם הפסידו לאורלנדו 99:100, כשכוכב הקבוצה גילברט ארנס קולע שיא עונתי של 31 נק', מתוכם 9 נק' בארבע הדקות האחרונות. 

הרוקי המצוין של הוויזארדס ג'ון וול נמצא בספק למשחק הלילה בגלל פציעה בברך ימין. לוול ממוצע של 18 נק' ו-9 ריב' במשחק, והיעדרותו עלולה להיות משמעותית לוויזארדס,  שממוצע הספיגה שלה בחוץ עומד על 110 נק', במשחקים שבהם היא קולעת רק 93 נק' בממוצע.

מיאמי ניצחה בשבעה מתוך שמונת המפגשים האחרונים עם הוויזארדס, רק שוושינגטון ניצחה בפעם האחרונה שבה התארחה במיאמי, בנובמבר, בשנה שעברה, 84:94.

משחק מספר 87:  מיאמי- וושינגטון 12+. ההימור: 2


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק