להוריד את מחירי המנויים

יוסי הג'ינג'י, ממנהיגי האוהדים של קבוצת הכדורסל של מכבי ת"א קורא למזרחי ליישר קו עם האוהדים: לא הולכים לקראתנו. תמיד תירצו את המחירים בעליית הדולר, ומה עכשיו?

יום שני 23 אפריל 2007
שלמה חסיד
אתמול פירסם יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי בכל כלי תקשורת אפשרי מכתב לߐוהדי הקבוצה, ובו הוא קורא להם לקנות מנויים לעונה החדשה, תוך שהוא מציין את העובדה שהשנה לא יועלו מחירי המנויים והבטיח שהקבוצה תתחזק.

ביום רביעי תחל מכבי את מכירת המנויים לעונה הבאה, בתקווה למלא שוב את ההיכל למרות העונה המאכזבת. יוסי הג'ינג'י, ۞מנהיגי האוהדים של שער 1 אמר ל-TELESPORT בתגובה למכתבו של מזרחי לאוהדים: "אנחנו לא מתייחסים ליכולת של הקבוצה. יש פה בעיות אחרות כמו היחס של הקבוצה לאוהדים שלה. זה מתבטא בכך שאסור להכניס ציוד עידוד לאולם".

על מחירי המנויים אומר יוסי: "שמעון תמיד תירץ את עליית מחירי המנוי לעליית הדולר והמדד. בינתיים הדולר ירד בחצי שקל לעומת השנה שעברה והמחיר נשאר אותו הדבר. למה לא להוריד את מחירי המנוי? יש עוד דוגמאות על ימין ועל שמאל על כך שלא הולכים לקראתנו".

ש: אז איך לפי דעתך תתנהל מכירת המנויים?

ת: "המכירה תתנהל בקצב איטי עד שיתחילו להחתים שחקנים. בהתחלה לא יקנו הרבה, אבל הבסיס של מכבי, שזה 5 או 6 אלף איש יקנו. בכל מקרה, זה תלוי איזה שחקנים יחתימו וכמובן אם הם יזכו באליפות".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק