0

אברהם: עד עכשיו זה היה חימום

הקיצוני של מכבי מתכונן למשחק השלישי שהוא למעשה מעין תחילתה של "סדרה של הטוב מ-3" מול אס"א תל אביב : "צריך להיות קבוצה, על זה תוכרע הסדרה"

יום שישי 06 מאי 2011
שלמה חסיד

הערב בשעה 16:00 יתקיים המשחק השלישי בסדרת הגמר-יד בין מӛבי ראשון לציון לאס"א תל אביב. כזכור, במשחק הראשון הפתיעה אס"א את מכבי בחוץ וניצחה 33:32, אך ביום שישי האחרון החזירה לעצמה מכבי את הביתיות עם 33:29 באולם האוניברסיטה, הרבה בזכות תצוגה טובה של הקיצוני גל אברהם, שכבש שבעה שערים, חלקם ברגעים מכריעיםĮ

"עוד לא חזרתי לעצמי לגמרי, אבל אני כבר מרגיש בסדר", סיפר השחקן, שסוחב פציעה לאורך העונה. "בכל מקרה, הקבוצה צריכה את כולם במצב טוב. אס"א הוכיחה השנה שלא חשובים השמות ולא משנה מי מבקיע או חוטף, אלא צריך להיות קבוצה. כך לקחנו את ߛל התארים שלנו ועל זה תוכרע גם הסדרה הזאת".

"עד עכשיו היה חימום, ועכשיו מתחילה סדרה שיוויונית לגמרי של הטוב מ-3", ממשיך אברהם. "אני לא חושב שבכדוריד הישראלי יש דבר כזה יתרון ביתיות. שחקני שתי הקבוצות שיחקו יחד ולחוד בכל מני אולמߕת בארץ, והקהל מלווה אותנו ונותן לנו תחושת ביתיות בכל אולם. אם היה מקום, היינו מביאים אלף איש גם לאוניברסיטה. יש קהל לענף הזה".

"כדי לנצח את הסדרה אנחנו צריכים לבוא מהדקה הראשונה ולא מהדקה ה-20. פתיחת המשחק שלנו לא היתה טובה עד עכשיו"Ļ, טוען הקיצוני. "ולא פחות חשובים הם ההוגנות והכבוד בין השחקנים, ולזכור שזה רק ספורט. אנחנו הפנים של הענף וילדים רואים אותנו ולומדים מאיתנו איך להתנהג".

תמונה: באדיבות איגוד הכדוריד

תגובות

טלספורט בפייסבוק