פארגו: הטירוף למשחק מדהים

אߨז דיקפלד מלווה את השחקנים ברגעים המרגשים לקראת המשחק הראשון מול ריאל מדריד בפיינל פור: "יש דרך ארוכה". גיא פניני: "זה המאני טיים". דורון פרקינס הגיע לצפות בחבריו

יום חמישי 05 מאי 2011
ארז דיקפלד

 חגיגות גדולות של אוהדי מכבי תל אביב בפאתי רחובות ברצלונה, כאשר ההכנות לקראת המפגש הראשון מול ריאל מדריד בפיינל פור ביום שישי בעיצומן. שוחחנו עם שחקני מכבי ת"א המתרגשים ושליחנו המיוחד של TELESOPRT, בספרד, ארז דיקפלד ליווה אותם.

כוכב הקבוצה, ג'רמי פארגו: הקבוצה מעל הכל. אני מצפה למשחק קשה. הטירוף סביב המשחק הוא לא משהו מיוחד עבורי. אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו. אין עליי לחץ, זו העבודה שלנו.Ƞעבורי מאליפות עם גליל ועד ההגעה לפיינל פור עשיתי דרך ארוכה וכעת יש לנו לעשות את המוטל עלינו מול ריאל."

גיא פניני, שהסתערו עליו מאות אוהדים מספר שעות קודם לכן אמר: "היה לנו הרבה זמן להתרגל ולהתכונן לפיינל פור ללא פרקߙנס. זה עצוב לנו וכואב לכולנו עליו. אנחנו מסירים את כובע בפני הקהל האדיר שהגיע ונקווה להחזיר להם עם הצלחה".

אידסון הוסיף:  "אנחנו מתרגשים ומחכים לפתוח את הפיינל פור. ריאל קבוצה בעלת עומק ואנחנו נצטרך להתעלות. תמיד טוۑ לראות את הקהל שלנו. הם חושבים שנזכה? יש כאן 4 קבוצות ורק אחת יכולה לזכות".

 טל בורשטיין, שרגיל למעמדים הללו: "מגיל 20 אני משתתף בארועי הפיינל פור וזה מרגש כל פעם מחדש. אנחנו מוכנים לפיינל פור ואני חושב שהסיכויߙם של כולם שווים. עבורי זה כמו כל פיינל פור, צריך להגיע ולעשות את העבודה".

דיוויד בלאט: "אנחנו גאים ושמחים להיות כאן ולהשתתף באירוע הזה. אישית, זה כבוד גדול להיות בין המאמנים שנמצאים כאן. אובראדוביץ', פיאניג'יאני ומולין ה۝ מאמנים מהטובים בעולם לדעתי וזה יהיה אחד הפיינל פור היפים שהיו. אני בטוח שכולם יזכרו את האירוע הזה זמן רב אחרי שהוא יסתיים".

סופו הוסיף: "להיות כאן ולשחק במשחקים האלה זה אתגר פיזי ומנטאלי. אנחנו צריכים להיות מרוכזים במשחۧ ולהוציא לפועל את תוכנית המשחק של המאמן. הכי חשוב ליהנות ולשחק חזק".

תמונה: באדיבות מכבי ת"א - האתר הרישמי

תגובות

טלספורט בפייסבוק