2 המלצות WINNER ליום שלישי

היום יום שלישי ואנחנו ממליצים לכם על שני משחקי כדורגל להימור מצרפת ומאנגליה. הכנסו וצפו בהמלצות ה-WINNER

יום שלישי 30 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

משחק 19: אנדר/אובר שערים (2-3) ווסטהאם/מנצ'סטר יונייטד

ווסטהאם מגיעה למשחק אחרי ניצחון שני שלה העונה, 1:3 על וויגאן ביום שבת. הניצחון אמנם הוריד קצת לחץ מהקבוצה של גרנט, אבל עם משחק חוץ מול סנדרלנד במחזור הקרוב, כנראה שהוא יבצע לא מעט שינויים בהרכב. סקוט פארקר ככל הנראה בחוץ בגלל פציעה כמו עוד מספר שחקני ההרכב. 

מנצ'סטר יונייטד מגיעה למשחק אחרי הניצחון הגדול על בלקבורן וגם פרגוסון אמור לעלות עם הרכב שני למשחק הזה, אבל עדיין הרכב חזק שכולל את סמולינג, אבאנס, ווס בראון והרננדז, הרכב מספיק חזק שאמור לעשות את העבודה. אני מאמין שנראה משחק פתוח בין הרבה שחקנים שיירצו להוכיח את עצמם ולהילחם על חולצת ההרכב הראשון.

ההימור: 2, היחס 2.15

משחק 15: ברסט – לאנס

ברסט מגיעה למשחק מהמקום ה-7 עם 19 נקודות. היא עדיין בלי הפסד ביתי העונה אבל האוהדים שלה לא נהנו כל כך במשחקי בית מאחר והם ראו רק 7 שערים מובקעים ב-6 משחקי הבית עד עכשיו. היא תארח את לאנס ששקועה בתחתית ומגיעה אחרי הפסד ביתי לליון במחזור האחרון. 

לאנס עם הזדמנות לברוח מהקו האדום אבל היא תאלץ לעשות את זה בלי סידי קייטה שמושעה וג'מה שעדיין פצוע, 2 שחקני מפתח בחלק הקדמי. לאנס לא ניצחה בחוץ מאז משחק הפתיחה ולדעתי גם הפעם היא תשאיר את כל הנקודות לקבוצה הביתית.

ההימור: 1, היחס 1.65

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק