יבואה ייעדר בשבת. אלבארז בספק

חלוץ בית"ר ירושלים סובל ממתיחה בגבו ויחמיץ את משחק קבוצתו ביום שבת מול הפועל אשקלון של גיא עזורי. כריסטיאן אלבארז, המגן הצ'יליאני סובל ממתיחה במפשעה וצפוי להעדר גם הוא

יום חמישי 02 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 סמואל יבואה, חלוץ בית"ר ירושלים, יחמיץ את משחקה של קבוצתו ביום שבת מול הפועל אשקלון. יבואה, סובל ממתיחה בשרירי הגב, הוא החמיץ את אימון רביעי וגם את האימון היום ואורי מלמיליאן לא יסכן אותו ולא יכליל אותו בסגל.

מי שעוד נמצא בספק גדול לשבת הוא המגן הצ'יליאני, כריסטיאן אלבארז, שערך הבוקר אימון חלקי בלבד.  אלבארז, סובל מכאבים במפשעה ואחרי שקיים אימון חלקי אתמול (רביעי) ניסה היום שוב להתאמן אך נטש את האימון בשל כאבים.

יבואה ואלבארז, מצטרפים ברשימת הפצועים של הקבוצה לסטיבן כהן ודן אייבנדר, אך יתר שחקני הסגל כשירים למשחק. לבית"ר ירושלים יש הזדמנות מצויינת להמשיך את המומנטום החיובי ולהשיג ניצחון שלישי ברציפות מול אשקלון, שנמצאת בצרות ותחסר את הכוכב שלה, ערן לוי המושעה.

המשחק מול אשקלון בשבת לא ישודר בטלוויזיה וזו הפעם הראשונה מאז עונת 2005/06 שמשחק של בית"ר בטדי לא משודר בטלוויזיה. בהנהלת בית"ר מקווים שלאור התוצאות הטובות במחזורים האחרונים העובדה שהמשחק לא ישודר, יגיעו צופים רבים למשחק.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק