אסא ניצחה בראשון לציון

החניכים של אולג בוטנקו שוב ניצחו בםשחק חוץ את מכבי ראשון לציון בסדרת גמר הפלייאוף. ניצחון בשבוע הבא בביתם יבטיח האליפות

יום שישי 06 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 אס"א תל אביב גברה בחוץ על מכבי ראשון לציון 31:30 ועלתה ליתרון 2:1 בסדרה, כאשר אף קבוצה עוד לא ניצחה בביתה. ביום שישי הבא היא עשויה להבטיח אליפות במשחק מספר 4 מתוך 5 בסדרה.

 לפני המשחק הוצגו נבחרי שביעיית העונה: מישה לוין, אריאל רוזנטל, פיליפ מאריאן, איציק חליפי, יוני רוזנטל, דן נתן ודימה דורשוק.

שלשום סיפר גל אברהם, ממצטייני הניצחון של מכבי במשחק הקודם, כי על מנת לזכות באליפות עליהם לפתוח את המשחק בצורה טובה, בניגוד לשני המשחקים הקודמים. הצהובים לא הצליחו לעשות זאת, ושלושה פנדלים של חליפי קבעו 4:1, שצמח ל-8:3. יכולת טובה של השוער יוליאן סטראט, יואב נאמן ושלושה שערים רצופים של יוהן רושקה עוד השוו ל-10:10, אך מאריו סאריץ' וחליפי העמידו את תוצאת המחצית על 16:13.

̊

במחצית השנייה, עצירה ומסירה למתפרצת של שוער אס"א גיל יעקב הסתיימו ב-20:16 של נתן. רושקה הקטין ל-21:18, ומאריאן עד ל-24:23, ובהמשך גם ל-27:26 בפנדל. דקה לסיום עלתה האורחת ל-31:28. מכבי הצליחה לצמק, אך הכחולים-לבנים שמרו על הכדור בסיום, אולי בדרך לחߒיגות אליפות באוניברסיטה בשבוע הבא.

מאמן אס"א תל אביב אולג בוטנקו, אמר בסיום. "אנו צריכים להציג יכולת טובה ואני מקווה שנעשה את זה בשבוע הבא ונסגור את הסיפור לטובתנו. השחקנים משחקים טוב מאוד בשני הצדדים".

גלעד מאור, מאמן מכבי ראשל"צ: "היינו צריכים לנצח, אבל היו פה 12 פנדלים והצגות. ניצחון ותיקו יספיק לנו לקחת אליפות, לכן זה עוד לא גמור".

תגובות

טלספורט בפייסבוק