ערן לוי, מה יהיה הסוף איתך?

אם אין לך מקום אפילו באשקלון, אתה צריך לשאול אותך איפה טעית ואם בכלל יש לך זכות קיום ככדורגלן בליגה הראשונה. נכון לעכשיו, אתה בדרך לשומקום

יום רביעי 01 דצמבר 2010
שלמה חסיד

  לפני חודש פגשתי במקרה את רובן עובד. ב-12 בלילה הוא התיישב לאכול נודלס במסעדה. היו לו בצלחת קלוריות שבנאדם רגיל צורך ביום שלם, כשליד זה ניצבה לה גאה כוס קולה, בשביל לשטוף טוב את כל החגיגה. ניגשתי ללחוץ את ידו, והוא התרומם וחשף בטן של אישה בחודש שלישי. כשהתחלנו לדבר התברר שיש לו "בטן מלאה" דווקא על התקשורת. "עשו לי לינץ' ובגלל זה אני לא מוצא קבוצה", הוא אמר לי. גם אליי באופן אישי היו לו טענות נוקבות.

 ואני אומר לכם שערן לוי הוא היורש החוקי של רובן כלום-לא-עובד. כמוהו גם הוא שמן,  וכמובן שיש לו טענות לכל העולם חוץ כמובן מאשר לעצמו. מה יהיה הסוף איתו, כולם יודעים.

 כבר בתחילת הקריירה של ערן לוי, אפשר להתחיל לסכם אותה. כי אם אפילו בהפועל אשקלון אין לו מקום, ופרוספר אזגי רץ לטלויזיה לספר למה הוא מושעה, סימן שבקרוב נראה את ערן מככב בעיקר בכדורגל חופים, שם עוד אפשר להשלים עם הנורמות שלו.

 באף קבוצה שמכבדת את עצמה לא יתעסקו עם שחקן בעייתי שלא מכבד את המסגרת ולא מוכן להכפיף את עצמו לכללים. את צ'יקו מגיה המנכ"ל של אשקלון אני מכיר היטב, וזה לא בנאדם שמחפש היתקלויות מיותרות. אם אפילו עם אדם רגוע כמוהו ערן לוי לא מצליח להסתדר, סימן שיש לו בעיה רצינית, ואני מסופק אם הוא יכול להשתלט על עצמו.

 ואתם יודעים מה? את החותמת הסופית לכך שערן לוי בדרך לשומקום קיבלתי הבוקר כשפתחתי עיתון וגיליתי שהוא מבוקש בהפועל פתח תקווה. אם הוא מגיע לשם זו התחנה הסופית שלו. אני לא זוכר דוגמאות של שחקנים שהגיעו לשם והצליחו לחזור למסלול הנכון. פתח תקווה, עם כל הסימפטיה לתומר סיני, זה לא מקום שלוקח את החיים יותר מדי ברצינות, ואפשר לומר שזה מקום קלאסי בשביל ערן לוי, לפחות לכמה חודשים, עד שהם יבטיחו את ההישארות בליגה ואז יוכלו לבעוט בו למרחוק.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק