בביתר עייפים מהחגיגות

ליגת העל: המוליכה בית"ר ירושלים הגיעה הערב לאצטדיונה הביתי במטרה לגבור על מכבי פ"ת ולפתוח פער משמעותי בצמרת. אך נדמה כי השחקנים של מזרחי היו עייפים מידי מכל החגיגות של השבוע שעבר בעיר הקודש

יום ראשון 11 פברואר 2007
מערכת TELESPORT

בעיר ירושלים חגגו במהלך השבוע, כנראה יותר מידי... לאחר החגיגות של שחקני בית"ר בקריית אליעזר ביום ראשון שעבר והחגיגה האדומה של הפועל ירושלים בכדורסל שסחפה את עיר הקודש נראה כי שחקני בית"ר היו עייפים מידי הערב בכדי לשחק כדורגל. בייחוד כזה שיזכיר לנו ניצוצות המקבוצה שבדרך הבטוחה לתואר.


מחצית ראשונה

כבר בדקה החמישית הוכיח החלוץ החדש שוונקו  כי מקומו בהרכב כשאר חדר לרחבה קיבל כדור טוב מתמוז אך בעט חלש לקגליו של אוהד כהן.

מכבי פ"ת שהתבצרה בהגנה בדקות הפתיחה של המשחק יצאה להקפה הראשונה שלה בדקה התשיעית שכמובן אופיינה בהיותה מתפרצת מהירה. מוחמד דיאלו פרץ בין שחקני בית"ר במרכז המגרש והתקרב לעבר שערו של איציק קורנפיין עד שנעצר חמישה מטרים לפני הרחבה של המקומיים.

אנדרייה קלגרה היה השחקן הבא ממכבי פ"ת שהבליח להתקפה במהלך עשרים הדקות הראשונות שהיו בשליטת בית"ר כשבעיטה שטוחה שלו הורחקה על ידי מגיני בית"ר לקרן.

בדקה ה-20 ניסה אבירם בוכיאן להפתיע את אוהד כהן ממרחק אך הכדור ששלח הקשר הצעיר חלף מעל לשער האורחת ונחת עמוק ביציע.

חמש דקות לאחר מכן הגיעו שתי הזדמנויות פז לבית"ר, כששוונקו בעט כדור חופשי טוב שנעצר רק בידיו של אוהד כהן. ומיד אחר כך נגח טוטו תמוז ליד הקורה.

בית"ר המשיכה לשלוט בקצב המשחק ובדקה ה-40 ניסה דירק בואטנג את מזלו ממרחק ובעט כדור מסוכן וחזק מכשלושים מטרים. כמו ברוכיאן עשרים דקות לפני כן הגנאי לא הצליח לגרום לכהן להתמתח מאחר והכודר עף אל יציעי האצטדיון.

בסיום המחצית נודע כי טוטו תמוז יזכור את המחצית האיומה שלו לעוד הרבה זמן לאחר שיריקה שלו על אסמעיל עמר במהלך אחד העימותים עם הקשר של האורחת תגרור את השחקן הצעיר לבית הדין המשמעתי של ההאחדות.

מחצית שנייה

בית"ר יצאה מחדר ההלבשה בטירוף למחצית השנייה אך מספר התקפות שלה לא הצליחו להניב שער ברובן בעיטה של מיכאל זנברג מהאוויר בדקה ה-49.

לאחר דקות הפתיחה של המחצית השנייה בית"ר דעכה ופ"ת כמעט והענישה אותה על המשחק השבלוני שבו שיחקה עם בעיטה מהאוויר של עסמעיל עמר שמצא את קורנפיין מוכן.

במכבי פ"ת הבינו במהלך המחצית השנייה כי בית"ר לא במיטבה הערב והחלו לתקוף את שערו של קורנפיין כשעומר גולן מוביל את המתקפה שלא הניבה פירות. שש דקות לסיום הגעיה ההזדמנות של בית"ר לנצח את המשחק לאחר שדירק בואטנג הוכשל בפרעות בידי גולן מחוץ לרחבה של כהן. אך הבעיטה החופשית של מיכאל זנברג עברה ליד העמוד. 0:0 בסיום.

בית"ר ירושלים:איציק קורנפיין, יואב זיו, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, רוני גפני, ז'וזה רמאליו, דרק בואטנג, מיכאל זנדברג, אבירם ברוכיאן, טוטו תמוז וקלייבר שוונק.

מכבי פ"ת: אוהד כהן, מוראד מגמאדוב, איסמעיל עאמר, מרסיו ג'ובאניני, קובי גנון, אורי לוזון, בלסינג קאקו, אנדרה קלדיירה, מוחמד דיאלו, פטריק סופו ועומר גולן.
צילום: בית"ר.נט

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק