העונש של פת: למכור כרטיסים

מנפלאות הכדורגל הישראלי: העונש של הפועל פתח תקווה על אי מכירת כרטיסי נוער, יהיה למכור כרטיסי נוער לחיילים ללא הגבלה עד סיום העונה. הפועל אשקלון תחלק 150 הזמנות למשחק בגין עבירה דומה

יום רביעי 01 דצמבר 2010
שלמה חסיד

זה כנראה יכול לקרות רק בכדורגל הישראלי. רק בכדורגל שלנו קבוצה מתחייבת מאפשרת מכירת יותר כרטיסים בתור עונש. ורק בכדורגל הישראלי תעלה ועדת המשמעת של ההתאחדות,  מקבלים את העונש.

הפועל פתח תקווה והפועל אשקלון עמדו דין על כך שלא הפיצו מספיק כרטיסי נוער לחיילים. שתי הקבוצות הגיעו לעיסקת טיעון. הפועל אשקלון הודיעה כי מעבר למכסה שהיא מחוייבת למכור, היא תחלק כ-150 הזמנות לנוער וחיילים.

אלא שהסיפור הגדול יותר אצל הפועל פתח תקווה. הקבוצה הציעו כעיסקת טיעון למכור עד סיום העונה למכור כרטיסי חיילים ללא הגבלה עד תום העונה. וכך, מה שאמור להיות דבר מובן מאליו, הופך לעונש מגוחך.

ככה זה בכדורגל שלנו - בעלי הקבוצותלאבינו כי האינטרס שלהם הוא למכור כרטיסים לנוער וחיילים, ולא ברור מה כאן העונש. כמובן שמנהלי ועדת המשמעת קיבלו את הצעת פתח תקווה.

כמו כן, הפועל אשקלון נענשה בסגירת היציע המרכזי למשחק אחד בפועל וקנס של כ-20 אלף שקלים על תנאי אלא אם תסגור הקבוצה את מנהרת השחקנים באמצעות גדרות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק