משחקה של מכבי בערוץ הספורט

יורוליג: שידור המשחק בין ז'לגריס קובנה למכבי תל אביב עבר מערוץ 10 לערוץ הספורט עקב האסון הקשה בכרמל. לקראת המשחק צ'אק אידסון, שהתקדם רבות פירגן בעיקר למאמנו על השינוי: "בלאט חשוב למכבי. הוא הביא לנו קשיחות"

יום חמישי 02 דצמבר 2010
שלמה חסיד

מכבי תל אביב בליטא ומתכוננת לקראת המפגש מול ז'לגיריס קובנה. היריבה עדיין לא הפסידה בית העונה ולמכבי צפוי משחק לא קל. 

שידור המשחק עבר מערוץ 10 לערוץ הספורט עקב האסון הקשה בכרמל ושינוי לוח השידורים בערוץ 10.

צ'אק אידסון שנבחר לשחקן החודש ביורוליג אמר: "מאז ההפסד לקאחה אנחנו חוזרים לעצמנו. יורוליג מפעל משוגע ואסור להישאר שאננים. אני מרגיש חיבור טוב לקבוצה, דייויד הביא נו קשיחות ובהבנה שכל ערב נלחמים כדי לנצח. הוא מנהיג אמיתי, חשוב מאוד למכבי".

דייויד בלאט, מאמן הקבוצה הוסיף: "בבית שלהם זה לא יהיה קל. הם קבוצה מצויינת, אנחנו יודעים שצפוי משחק קשה. גם בני השרון שיחקו נהדר מולנו והפסדנו"

הליטאים ניצחו פעם אחת את מכבי ת"א בשלושת המפגשים האחרונים בשנתיים אחרונות. 

צסק"א מוסקבה מתפרקת 72:68 נגד פנאתייניקוס היוונית. זהו ההפסד ספר שש העונה ביורוליג ולא מזכיר במהומה את אותה צסק"א של השנים האחרונות.

גורדון מצסק"א קלע 0 נ', לעומת זאת אצל היוונים דימיטריס דיאמנטידיס סגר את הסיפור ם 17 נק'. סוקולוב הצטיין אצל המפסידים עם 17 נק'. כעת צסק"א עשוייה להיות מחוץ שלב הבא, הטופ 16 כבר בבית הראשון ומדובר במפלה קשה עבורם. 

חימקי מוסקבה הביסה 65:92 את פרטיזן בלגראד בזכות 22 נק' של לנגפורד המצויין תוספת של 16 נק' של פלאניניץ'. אצל פרטיזן הצטיין גיסט עם 18 נק' פלוס 16 נק' של ג'אווי.

פנרבחצ'ה אולקר הטורקית הביסה ב-30 הפרש 70:100 את ציבונה זאגרב החלשה. קינסי תרם 0 2ק' פלוס 17 נק' של אוקיץ'. בוגדנוביץ' קלע 23 נק' אצל המפסידים.

תמונה: maccabifans

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק