4 המלצות WINNER לשישי

היום יום שישי ואנחנו ממליצים לכם על ארבעה משחקים להימור מהליגה הגרמנית השניה והליגה הבלגית. הכנסו וקראו את המלצות ה-WINNER

יום שישי 03 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

 גרמנית שניה:

אוברהאסן - אאכן - 1 (יחס 2.40)

אוברהאסן מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את אאכן שמדורגת במקום העשירי בטבלה כשגם אאכן בכושר לא טוב ועם שלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים שלה. לצד יכולת עלובה בחוץ של שישה הפסדים בשמונה משחקים, משיגה אוברהאסן מאזן ביתי מצויין של ארבעה ניצחונות, תיקו אחד והפסד אחד. אאכן מהצד השני משיגה ניצחון אחד, שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. אאכן ניצחה באוברהאסן רק פעם אחת בתשעה משחקים ולדעתי גם היום היא לא תנצח שם. אני מהמר על ניצחון ביתי של אוברהאסן, שבבית משחקת מצויין.

אוסנאברוק - פאדרבורן - 1 (יחס 1.80)

אוסנאברוק מדורגת במקום ה-15 בטבלה כשהיא מפסידה בשלושה משחקים מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את פאדרבורן שמדורגת במקום ה-12 בטבלה כשזו אחרי שני הפסדים רצופים ובסך הכל אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. מאזן הבית של אוסנאברוק עומד על ארבעה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים, פאדרבורן מהצד השני בחוץ עם ניצחון אחד ושישה הפסדים ! פאדרבורן ניצחה את אוסנאברוק בשני המגפשים האחרונים בין השתיים ובסך הכל היא ניצחה בחוץ במשחק אחד מתוך ארבעה מפגשים שהיו לה באוסנאברוק. שתי הקבוצות לא מרשימות אך לדעתי פאדרבורן תפסיד את המשחק הזה. היא משחקת חלש מאוד במשחקי החוץ שלה ולדעתי גם את אוסנאברוק היא לא תנצח.

דואיסבורג - פ.ס.וו פרנקפורט - 1 (יחס 1.40)

דואיסבורג מדורגת במקום השני בבטלה כשהיא אחרי ניצחון במחזור האחרון, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף. פרנקפורט מהצד השני במקום השביעי בטבלה כשהיא מנצחת בשלושת משחקי הבית האחרוניםשלה ובין לבין היא משיגה הפסד ותיקו. דואיסבורג היא אחת הקבוצות החזקות במשחקי הבית שלה בליגה הזו. בסך הכל שבעה משחקים עם מאזן של שישה ניצחונות ותיקו. פרנקפורט בחוץ משיגה העונה שני ניצחונות, תיקו אחד ושלושה הפסדים. בעונה שעברה ניצחה דואיסבורג את פרנקפורט בשני המשחקים, 2-1 בחוץ ובבית 5-0 גדול. לא יודע אם זה יגמר כאן עם תוצאה גבוהה שכזו אך גם במשחק הזה צפויה קבוצת הבית לנצח.

בלגית ראשונה:

לוקרן - סטאנדרד ליאז' - X (יחס 2.90)

לוקרן מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות בית רצופים 3-1 על מכלן ו-3:0 על סט. טרוידן. מול לוקרן תשחק היום ליאז שמגיעה למשחק היום בכושר טוב בסך הכל עם שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים בינהם 2-1 על גנק בגביע, 1-0 על בירשחוט בליגה וניצחון ענק במחזור האחרון 7-0 על לירסה. הניצחון האחרון של לוקרן על ליאז היה לפני ארבע שנים כשמאז שיחקו הקבוצות שמונה משחקים, בהם ניצחה ליאז בחמישה. ליאז לא הצליחה לנצח בלוקרן בארבעת המפגשים האחרונים שלה שם (3 תיקו והפסד) ולמרות שהיא בכושר מצויין, לדעתי היא לא תנצח בלוקרן. המארחת קבוהצ טובה בסך הכל והימור שלי כאן הוא X.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק