9 המלצות WINNER לשבת

היום יום שבת ואנחנו ממליצים לכם על תשעה משחקים מומלצים להימור מהליגות בגרמניה, אנגליה, איטליה וספרד. הכנסו וקראו את המלצות ה-WINNER

שבת 04 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

 ליגה אנגלית:

בלקבורן - וולבס - 1 (יחס 1.65)

בלקבורן במקום ה-13 בטבלה כשהיא מנצחת בשלושה משחקים מתוך חמשת המחזורים האחרונים אך ההפסד במחזור האחרון לא ישכח זמן מה כשהיא מובסץ 7-0 בידי מנצ' יונייטד. בלקבורן תחסר למשחק היום את גרלה, אולסון, קאליניץ', זונזי ואת אנדרוס. וולבס מהצד השני מנצחת במחזור האחרון 3-2 את סנדרלנד בבית, זאת אחרי ארבעה הפסדים רצופים לבלקפול, בולטון, ארסנל ומנצ' יונייטד. וולבס מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה כשהיא תשחק היום ללא קארדוס, הנרי, אדווארדס וגוורדיורה. ההפסד במחזור האחרון לדעתי דווקא יחזק את בלקבורן שתעשה הכל בכדי לחזור למסלול הניצחונות. מול וולבס החלשה זה בהחלט אמור להצליח.

וויגאן - סטוק - 2 (יחס 2.45)

וויגאן מדורגת במקום ה-18 בטבלה כשהיא אחרי שלושה הפסדים רצופים, שלושתם בחוץ מול מנצ' יונייטד, ווסטהאם וגם לארסנל בגביע לפני כמה ימים. היום היא חוזרת לבית שם היא תשחק מול סטוק סיטי שמדורגת במקום השמיני בטבלה. סטוק מגיעה למשחק היום בכושר מצויין אחרי שלושה ניצחונות מול בירמינגהאם, ליברפול ועל ווסט ברומיץ' ועם תיקו במחזור האחרון בבית מול מנצ' סיטי. וויגאן תחסר למשחק היום את קאלדוול, בויסה ואת מקארתי, סטוק תאלץ לשחק ללא פאנאנט, וויקינסון וללא סידיבה. וויגאן קבוצה חלשה בסך הכל, סטוק בחוץ לא מרשימה כל כך אבל מול וויגאן היא בהחלט מסוגלת לנצח.

מנצ' סיטי - בולטון - 1 (יחס 1.40)

הסיטי מדורגת במקום הרביעי בטבלה כשהיא אחרי שני ניצחונות במהלך שלושת המשחקים האחרונים שלה, אחד בליגה מול פולהאם ואחד בליגת האירופית מול זלצבורג. בסך הכל הסיטי משיגה שלוש תוצאות תיקו במהלך ארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה. הסיטי תחסר למשחק היום את אדבאיור בלבד והיא תשחק מול בולטון שמדורגת במקום השישי בטבלה. בולטון מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות במהלך חמשת המחזורים האחרונים כשהיא משיגה 4-2 על טוטהנאם, 3-2 על וולבס ו-5:1 גדול על ניוקאסל. בנוסף לכך היא מסיימת בשתי תוצאות תיקו מול אברטון ומול בלקפול. בולטון תחסר למשחק היום את גארדנר, אובראיין, דייויס ואת סאמואל. יהיה משחק מאוד צמוד אך עם כל הכבוד למאזן המרשים של בולטון במשחקים האחרונים לדעתי היא תעצר היום מול הסיטי. אני מסמן כאן 1.

ליגה גרמנית:

וולפסבורג - ורדר ברמן - 2 (יחס 2.90)

משחק תחתית ?? וולפסבורג, אלופה לפני שנתיים.. וורדר ברמן, אחת מהקבוצות המובילות של גרמניה בעשור האחרון. נכון למשחק הזה, מדובר בשתי קבוצות תחתית כשוולפסבורג במקום ה-13 בטבלה, ורדר ברמן במקום ה-11. ולופסבורג מגיעה למשחק היום אחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף מול קלן, סט. פאולי ומול שאלקה כשהיא אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון עם הפסד אחד במהלכם. ברמן מהצד השני מתנחמת בניצחון במחזור האחרון 3-0 מול סט. פאולי החלשה זאת אחרי שלושה הפסדים קודם לכן מול טוטנהאם 3-0 בליגת האלופות, 4-0 בשאלקה ו-6:0 בשטוטגרט. ההרכב החסר מאוד של ורדר ברמן משחק חלש מאוד במשחקי החוץ כשבבית עוד איכשהו רואים ממנו משהו. ורדר תשחק גם היום בהרכב חסר כשהיא תחסר את הקשרים ווסלי, פיליפ ובורובסקי. גם המגנים נאלדו ובואניש יעדרו כשאליהם מצטרף השוער ואנדר. וולפסבורג מהצד השני תחסר את הקשרים דייגו, אשקן ואת פאביאן ג'ונסון כשגם המגן פרידריך יעדר. דווקא היום בניגוד למשחקים האחרונים אני חושב שורדר ברמן כן תשחק שונה. אחרי הניצחון במחזור האחרון המורל לקבוצה מעט חזר ולמרות שגם היום הם בהרכב חסר, גם וולפסבורג בהרכב מעט חסר כך שהיחסים מתאזנים. היכולת של ברמן עדיין שם איפשהו, יש להם שחקנים מצויינים שלדעתי יתנו הכל במשחק הזה. עוד הפסד והמצב באמת יהיה גרוע. אני הולך כאן עם ברמן.

פרייבורג - המבורג - X (יחס 2.65)

שתי הקבוצות במצב לא טוב בחודש וחצי האחרון כששתיהן מפסידות בשלושה משחקים ומנצחות פעמיים. פרייבורג מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים להאנובר ולדורטמונד, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים על הופנהיים ועל מיינץ'. פרייבורג במקום השמיני בטבלה כשהיא תארח היום את המבורג שמנצחת במחזור האחרון 4-2 את שטוטגרט זאת אחרי שני הפסדים רצופים בחוץ מולהאנובר ודורטמונד. המבורג הפסידה בשלושת משחקי החוץ האחרונים שלה כשהיא חטפת במהלכם שמונה שערים. המבורג במקום השביעי בטבלה, מקום אחד מעל פרייבורג. פרייבורג תחסר למשחק היום את החלוצים יאגר ואת בכמן כשאיתם גם קראמס המגן והשוער סימון פופלין יעדרו. אצל המבורג המצב לא פשוט, רשימה ארוכה מאוד של ענדרים. אליה, קאקאר, מאתייסן, סטפאנק, יאנסן, בנחאמין, דיקמייר, אאוגו ,וקסטלן.. כל הרשימה הזאת תחמיץ את המשחק מול פרייבורג. בגדול, המבורג מעט יותר טובה מפרייבורג, אך לדעתי ביכולת שלה במשחקי החוץ העונה, אני לא רואה אותה מנצחת כאן. ההימור שלי, תוצאת תיקו אולי אפילו רבת שערים.

שטוטגרט - הופנהיים - X (יחס 2.70)

שטוטגרט מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה במקום ה-17 כשהיא אחרי שלושה הפסדים רצופים 4-2 בליגת האירופית מול יאנג בויז בחוץ ובליגה היא גם חוטפת 4-2 מהמבורג זאת אחרי הפסד 1-0 בבית מול קלן החלשה. מול שטוטגרט תשחק היום הופנהיים שמדורגת במקום השישי בטבלה. הופנהיים מגיעה למשחק היום אחרי תיקו 2-2 מול לברקוזן וניצחון 4-0 גדול בפרנקפורט. שטוטגרט תחסר למשחק היום את קלוזי, טאשי ואת בולראוז המגנים ואת החלוץ יוהאן אאודל. הופנהיים מהצד השני תחסר את המגן סימיוניץ' את החלוץ אובאסי ואת השוער סטארקה. יהיה משחק צמוד מאוד לדעתי, הופנהיים נראית טוב יותר משטוטגרט שלדעתי צריכה לקחת את עצמה בידיים אחרת היא תישאר בתחתית הטבלה עד תום העונה וביכולת שלה כרגע זה בהחלט נראה ככה. בכל זאת, אני מאמין ששטוטגרט היום לא תפסיד והסימון שלי כאן הוא X.

שאלקה - ביירן מינכן - 2 (יחס 1.85)

אחרי תצוגות יפות מאוד עם 3-0 על סט. פאולי, 4-0 על ורדר ברמן ו-3:0 בליגת האלופות מול ליון, הגיעה בעצם שאלקה האמיתית למחזור האחרון בקייזרסלאוטרן כשהיא מובסת ומושפלת שם בתוצאה 5-0 ! שאלקה במקום ה-15 בטבלה ולמי שלא זוכר, היא עדיין קבוצת תחתית חלשה מאוד העונה. מולה תשחק היום ביירן מינכן שמביסה במחזור האחרון 4-1 את פרנקפורט זאת אחרי הפסד 3-2 ברומא בליגת האלופות. בסך הכל ביירן אחרי שני ניצחונות בית רצופים בליגה ועם שתי תוצאות תיקו ברצף בליגה. ביירן תחסר למשחק היום את אוליץ', קלוזה ואת רובן כאשר שאלקה תחסר שישה שחקנים, בינהם הוגלאנד, פאנדר, קניה, פלסטאן, סארפי ואת מוריץ. למרות שביירן לא משחקת טוב במשחקי החוץ שלה כרגע, היא תנצח לדעתי את שאלקה, אחת מהקבוצות היותר לא יציבות בליגה.


ליגת איטלקית:

קייבו (+1) - רומא - 1 (יחס 1.45)

קייבו מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא משיגה שני ניצחונות רצופים 3-0 בגביע מול נאבארה ו-2:1 בליגה מול אינטר, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו והפסד אחד. מולה תשחק היום רומא שבמקום השביעי כרגע כשזו מפסידה 3-1 במחזור האחרון בפאלרמו, זאת אחרי שלושה ניצחונות ותיקו בארבעת המשחקים קודם לכן, בינהם ניצחונות יפים מאוד על ביירן מינכן, אודינזה ופיורנטינה, שלושתם אגב ניצחונות בבית. קייבו תחסר לשמחק היום את קיריל טראו החלוץ שלה כשבנוסף אלים גם הקשר לוסיאנו יעדר. רומא תחסר את אדריאנו ואת ווציניץ' בנוסף לשני הקשרים גרקו ופרוטה. רומא ניצחה העונה משחק חוץ אחד בלבד מתוך שבעה, היא לא נראתה טוב בכלל במשחק האחרון שלה וקייבו שתגיע למשחק היום עם לא מעט אדרנלין, מסוגלת בהחלט לנצח את המשחק הזה. אני הולך על בטוח והולך על קייבו עם הפלוס,.. אם אתם מספיק אמיצים, לכו על קייבו בישיר.

ליגה ספרדית:

לבאנטה - אתלטיקו מדריד - 2 (יחס 1.75)

לבאנטה במקום ה-16 בטבלה עם ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים שלה כשהיא מפסידה 3-1 במחזור האחרון מול הרקולס. מולה תתמודד היום א. מדריד שמדורגת במקום השביעי בטבלה כשזו מפסידה בשני המשחקים האחרונים 3-2 מול אריס סלוניקי בליגה האירופית ובאות התוצאה גם בליגה 3-2 מול אספניול בבית. לבאנטה תחסר למשחק היום לא מעט שחקנים, בינהם את סרג'יו, דל הורנו, סיסקו, פואנטה, פרז, גונזלס ואת הקטור. מדריד מהצד השני תחסר שלושה שחקנים בלבד, את טיאגו, בורחה ואת שוער המשנה שלהם. אחרי שני הפסדים לא נעימים, אתלטיקו בהחלט מסוגלת לחזור לעצמה מול לבאנטה החלשה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק