2 המלצות WINNER ליום ראשון

היום יום ראשון ואנחנו ממליצים לכם על שני משחקים מומלצים להימור מהליגות בספרד ובאיטליה. הכנסו וקראו את המלצות ה-WINNER

יום ראשון 05 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

 פארמה – אודינזה 1 (יחס 2.3)

פארמה מגיעה למשחק אומנם אחרי הפסד 5:2 לאינטר, אבל לפני זה היא משיגה 7 נקודות ב-3 משחקים. בבית היא מאוד יציבה העונה והפסידה רק פעם אחת, למילאן. למרות ההפסד בשבוע שעבר, לדעתי העובדה שהיא הלכה על כל הקופה שם ולא שיחקה דפנסיבי מראה על הביטחון העצמי הגובר שלה, עקב השיפור ביכולת. היא תאלץ להסתדר בלי מארקז במשחק הזה. 

היא תארח את אודינזה שמגיעה למשחק אחרי ניצחון מרשים על נאפולי אבל בחוץ היא הרבה פחות מרשימה והשיגה 7 נקודות בלבד מתוך 21. אלכסי סאנצ'ז, אחד מהכוכבים שלה מוגדר בספק למשחק הזה. אודינזה בבית קבוצה מוכשרת מאוד ובטוחה מאוד בעצמה אבל בחוץ היא הרבה פחות מרשימה וגם במשחקים שהיא ניצחה היא לא שכנעה. לדעתי פארמה מסוגלת להתאושש מההפסד לאינטר ולהשיג פה את 3 הנקודות.

ויאריאל – סביליה  1 (יחס 1.75)

ויאריאל במקום ה-3 ותנסה לסגור שבוע מעולה שהתחיל עם ניצחון 0:3 בחוץ על סראגוסה והמשיך עם 0:3 בבית על דינאמו זאגרב בליגה האירופית. בבית היא בכושר יוצא מן הכלל וניצחה 12 מ-14 המשחקים הביתיים האחרונים שלה בליגה. 

היא תארח את סביליה שמגיעה בעיצומו של משבר אחרי 2 הפסדי בית בליגה ורביעיה שהיא ספגה מפאריס בליגה האירופית. ויאריאל כבר ניצחה יריבות לא קלות העונה בבית בצורה משכנעת מאוד ועם רוסי ונילמאר בחוד לדעתי גם סביליה תרגיש את נחת רגלה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק